Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a férjem teherbe ejtette az exét?

Figyelt kérdés

Segítsetek, nem tudom mit tegyek, két hete kiderült hogy a férjem fél éve folyamatosan csalt vele, ami a legfelháborítóbb, a csaj 8 hetes terhes és meg szeretné tartani a gyereket, még ha a férjem nem is lesz mellette. Ráadásul én 25 hetes terhes vagyok, már nem tehetek semmit, és van két kicsi gyermekünk mindezek mellett...

Mi legyen velem, velünk??


2008. márc. 30. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat te aztan nehez helyzetbe vagy! Ha elso gyereke lenne a masik novel, akkor megertenem. de mivel mar kettotoknek csaladja van egyutt, azt egy masik noert nem szabad felbontani! Beszeld meg a ferjeddel, hiszen ez nem apro ugy! Elso sorban, h miert csalt meg? Szerintem te szereted, es nem bontanad fel a csaladod emiatt. A masik nonek a privat ugye ha megtartja v sem a gyereket! ha viszont megtartja,es valalja a gyereket a ferjed, akkor majd a gyerektartast kell fizetni. Biztos nem volt konnyu csaladot alapitani,de ha mar csaladod van es ferjed meg megprobalna h helyrehozzatok a dolgokat ertetek es a gyerekeitekert is, akkor ne hagyd magad! Nem tudom a te eseted, de altalaban a ferjek monotonia miatt lepnek felre...megszokas, es keresik az ujat.. Viszont ha megprobaljatok, akkor valtoztass!! Legy noies ujbol, viselkedj ugy, ahogy o meg nem latott stb..az interneten sok otlet van, ha egy no ujitani akar. A ferfiAK szeretik a titokzatossagot, es egy hazassagban azt mar nehez fentartani,de ha neha uj dolgokkal jossz elo, akkor azokat megakarja fejteni.Lehet ezt kereste masba...ne add fel a hazassagod, ha meg menteni lehet a dolgot, de akkor a ferjednek adj idot, ne surgesd h hamar adjon valaszt, gondolja at, es gondoljon foleg a gyerekeitekre. D\Szerintem meg minden nincs elveszve! Sok sikert!
2008. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én épp az ellenkezőjét gondolom, minden veszve van már, nincs értelme küzdeni érte. Aki ilyenre képes, fél éven át, az mindenre képes és semmibe vesz Téged. Éljen boldogan az exével, Te meg keress egy normális pasit.

Csak azért együtt lenni valakivel mert gyereket vársz tőle, hülyeség.

2008. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
94%

Ez egyszerűen hihetetlen! Ennek a pasinak sincs agya csak egy olyan izé ott elől!!!

Nem tudom felfogni, hogyan lehet ennyire lealázni egy nőt. Én a helyedben egyetlen percet sem maradnék vele... Semmilyen körülmény nem számít e tekintetben! Azonnal lépj! Bármerre csak el tőle!

2008. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy döntöttem, elválok, hiába könyörög. Nehéz lesz egyedül a három picivel de még mindig jobb mintha naponta szembesülnöm kell az érzéssel...nem tudok megbocsátani neki. :(
2008. márc. 31. 12:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Még valami zárójelben: elég nőcis vagyok, mindig próbáltam fenntartani a tüzet és a szenvedélyt a kapcsolatunkban, adtam a külsőmre, nem hiszem hogy ez lett volna a baj.
2008. márc. 31. 12:14
 6/12 anonim ***** válasza:

jol teszed hagyad. biztos találsz egy rendes pasit aki családcentrikus.

amugy meg jo h nem magadat okolod mert te nem tehetsz erről az egészről

egy bunko nőcsábászt nem tudsz megváltoztatni majd idővel maga jön rá de lehet h soha...

2008. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy elválsz.Én is a helyedben elválnék.Találszu másik barátot aki igazán szeret.Biztos vagyok bene hogy majd összehoz egy olyan emberrel a sors aki szereti a yerekeket.A nővéremnek 5 gyereke van és szintén elvált a férjétől mert rendszeresen megcsalta.És most összejött egy nála 20 évvel idősebb pasival aki nagyon szereti a nővéremet és mind az 5 gyereket :)
2008. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a bátorítást, már folyamatban az ügy és hajthatatlan vagyok, a nő is folyton üzenget,szerintem össze fognak jönni újra...de úgysem lesznek boldogok, mert eddig sem ment nekik 4 éven keresztül, akkor ezután miért menne? Megérdemlik egymást!

Köszi a válaszokat!

2008. ápr. 1. 18:02
 9/12 anonim ***** válasza:

nem irigyelek,lelkiekben elviselni ezt,főképpen terhesen és mellette két picur..

vigyázz magatokra

és kívánom h találd meg a boldogságot,és egészségben,rendezett anyagi körülmények, és szeretetben éljetek!

2008. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon patkány dolog tőle!! igy magához szőgezni 2nőt !! "gusztustalan" dolog!! Nem azert de szerintem minnél hamarabb válj el tőle ... ha ezt ien sokáig csinálta és még megis bocsájtanál akkor szerinted nem folytatná??!! Szerintem te egy értelmes okos és biztos szép nő is vagy !! nehéz lenne azért 3-om gyerekkel egyedül !! Próbálj meg egy pasit szerezni!! Hidd el jobb lesz :) (Bár nem tapasztalat bol mondom, én ien szörnyüséget soha nem szeretnék ) !! Bár ennek az egésznek nincs jo oldala de azért annyi van , hogy ha elválsz akkor nem kell mindennap szembe menned vele...! mert egy ien ember nem ember!!
2008. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!