Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen lehet életre szóló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

16 évesen lehet életre szóló szerelem?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy 16 évesen lehetek szerelmes annyira hogy egész életemben tartson?

Ha hiányzik a pasi ha nincs a közelemben vagy nem ír rám stb...

Valamint ha igazán szeretem ténylegesen akkor mennyi idő alatt ideális lefeküdni egy pasival?1-2 hónap elég? vagy több?Bnkó válaszokat nem kérek csak ténylegesen és komolyan...


2012. jan. 4. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, az esélyed kb. millió az egyhez. Ez is több, mint 0.
2012. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet de nem valószínű.
2012. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor ezek szerint 16 évesen még nem biztosak annyira az érzelmek mint például 20-21 évesen...
2012. jan. 4. 17:16
 4/11 anonim ***** válasza:
én 15 évesen ismertem meg egy fiút, akit a mai napig nagyon szeretek, és nem tudom, hogy fog-e ez változni(most 20 vagyok). azt meg, hogy mikor akarsz lefeküdni egy sráccal, csak te tudod eldönteni.
2012. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát a mai világban elég kevés rá az esély de régen elég sok ilyen volt,talán mai is látni elvétve..ez rajtatok múlik igazából szerintem..ha olyan 20 körül lennétek akkor azt mondanám hogy van rá esély de még nagyon fiatalok vagytok..de semmi nem lehetetlen..
2012. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16 évesen is úgy tűnik, hogy biztosak az érzéseid, de ha majd visszagondolsz 10 év múlva magadra, rá fogsz jönni, hogy mennyivel másképp gondolkodtál tinikorodban :)
2012. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem akarom megbánni és nem tudom mennyi időt érdemes várni úgy igazán hogy megtudjam ítélni hogy megérdemli e a pasi azt az alkalmat vagy csak a szexre kellek neki... Nem kényszerítette rám meg semmi csak megkérdezte akarom e és utána annyiba maradt csak annyit mondott ha akarom szóljak... de nem tudom hogy igazából arra kellek e neki mert egy hete járunk kb... de nem ez lenne nekem az első alkalom de akivel először voltam 2 hónap után tettük meg de mindig megvert ha nem tettem meg egy év sem tellett bele mire meguntam hogy mindig megver azért mert nem adom magam oda neki... de vannak olyan pasik is akik ott hagynak az első után... de ezt miből lehet tudni igazából?
2012. jan. 4. 17:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy hete jártok és egész életeddel spekulálsz?

Ha lefekszel vele egy hét után, egy hét múlva már másik csaj után fog járni.

2012. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem igazából nem akartam vele megtenni csak nem tudom mennyit képes várni egy fiu egy lányra mert azért örökre csak nem várhatom el... de Szeretem meg minden de ennyire hamar nem akarom megtenni vele de azt sem akarom hogy elhagyjon amiatt hogy nem teljes a kapcsolat meg tovább nem akartam vele lépni meg ilyenek stb...
2012. jan. 4. 17:27
 10/11 anonim ***** válasza:
min félév,16 éves gyerek vagy hamarabb nem kéne szexelni, amellett meg nem sok esélyed van megtalálni most azt akivel együtt leszel,max olyan 1-2% de mivel szinte még alig vagytok együtt ezen ne gondolkodj még
2012. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!