Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, megbánta, távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, megbánta, távkapcsolat.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal. 2hónapja már nem is láttuk egymást, mert külföldön dolgozok. Ő is kijött egy hétre egy csoporttal, persze sajnos nem hozzám. Az egy hét alatt jól elvolt egy csajjal, aztán a csaj átment hozzá "aludni" amiből persze nem alvás lett. Ettől féltem...mert tudom, hogy nagyon sox rájön a kangörcs. Persze amikor hazaért rögtön elmondta, és nagyon megbánta, és a bocsánatomért esedezik, mert szeret. Nem tudom, hogy mit mondjak neki, vagy mit csináljak, mert szeretem, de még egy ideig külföldön leszek, aztán nem tudom mennyi ideig tudnék otthon lenni, mert anya megint vissza akar jönni. És azt se tudom, hogy egyáltalán még olyan lehetne-e ez a kapcsolat, mint amilyen azelőtt volt. Kérlek segítsetek!!
2008. márc. 30. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A ferfiak egy resze sajna nem tud parancsolni a farkanak...

szerintem egyertelmu, hogy mit kellene tenned.

Elengedni es az uj kornyezetben, ahol folyamatosan vagy nyitott szemmel jarni.

2008. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egyetertek az elotem levovel....
2008. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentség a férfiaknál a kangörcs. Én úgy gondlom, havalaki szeret valakit, ha valaki együttvan valakivel, annak rendelkeznie kell az egymás iránti felelősségérzettel. Na persze ez csak komoly kapcsolatoknál van így. a felelősségérzet abban teljesedik ki, hogy vigyáz rád, az érzéseidre, és kontrollálja, esetleg megfékei magát. Fél év az már elég idő lehetahhoz, hogy megismerjétek egymást, és kiismerje ő is, hogy mit és hogy élsz meg. Mondjuk... ennyire távkapcsolatban élni szinte teljesen lehetetlen.

Úgy érzem, hogy itt nagyon át kell gondold a dolgokat. Ha egyszer nem tudott parancsolni a kangörcsének, akkor kevés az esély, hogy máskor fog tudni. Vagy jön az eltitkolás, ami megintcsak egy undorító dolog.

Attók tartok így nem lesz ez normális kapcsolat... Dönts úgy, ahogy jobb lesz.

2008. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen, de itt kint nem tudnék senkivel kialakítani olyan kapcsolatot, legalábbis még nem. És mind2en fontosak vagyunk egymásnak. A nyáron lehet, hogy ki is jönne hozzám. És eddig nagyon sokat jelentett az hogy velem van, vár rám, és érzem, hogy szeret valaki. De el se tudnám képzelni azt, hogy itt esetleg összejöjjek valakivel. A remény meg még mindig él, hogy majd egyszer nem élünk egymástól több ezer kilóméterre. Minden nap beszélünk msnen és egész jól bírjuk, de ő sokszor teljesen a padlón van, mert nem lehetek vele:(
2008. márc. 30. 18:16
 5/14 anonim ***** válasza:
az mit jelent hogy kiment egy csoporttal a barátod? Bulizni a haverokkal? Azért az is lényeg milyen társaságban van. De ha egyszer megtette többször is megfogja hidd el nekem. Én már csak tudom és minden kapcsolatban igy van (velem is megtörtént. nemrég csaltam meg kinn a barátomat sajnos elragadott a hév). A távkapcsolat sosem húzza sokáig!! Nem akarom elvenni ettől a kedved de jobb ha nem esel mégjobban bele a pasiba! :(
2008. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem haverokkal bulizni..iskolai kirándulás volt, voltak kb 50en, és minden nevezetességet megnéztek. Tudom, hogy nagyon szeret, és nem akar elveszíteni, de akkor sajnos mégis megtörtént valahogy, de rögtön elmondta, mert úgy gondolta, hogy így a fair, még akkor is, ha ezzel vége lesz a kapcsolatunknak. az a lány egy cseppet se érdekli, és tudom, hogy ez igaz is!
2008. márc. 30. 18:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem becsülni kell bennt azt, hogy elmondta neked,nem mástól tudtad meg, vagy következtettél rá.Az ilyen megérdemel még1 esélyt, de az utóbbi nem!
2008. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja a nőknek az undorító, ha valaki titkolja, ha meg elmondja szakítás a vége...
2008. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "becsülni kell, mert legalább elmondta" marha "jó" szöveg ám... sztem meg ez az egész elmondás egyáltaán nem egy dicső tett, sokkal inkább a felelősség átruházásáról szól. Ő "megkönnyebbül", hogy megszabadult a lelkiismeretfurdalástól, mert elmondta neked, nem kell tovább hazudnia, titkolóznia. Ettől kezdve a Te döntésed, hogy folytatod- e vagy inkább kiadod az útját. Én személy szerint az utóbbit tenném. De vannak, akik meg tudják bocsájtani és utána is működik a kapcsolatuk. Vagy talán még jobb is lesz. De én azért ebben nem hiszek.
2008. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
itt a kerdes az h ha vki egyszer megtette nem e fogja megtenni meg egyszer. sajnos tavkapcsolat hatranya h a fizikai jelenlet hianya es itt nem feltetlen csak a fiut a lanyt is elkaphatja a hev. Nekem volt ket tavkapcsolatom az egyikben a fiu csalt meg es eleg undoritoan a masikban meg en voltam a ludas en idokozben megismerkedtem egy helyi sraccal es elkapott a hev es uj erzelmek szulettek. sajnos ezt nem lehet kiiktatni. en nem hiszek tobbet a tavkapcsolatban. Msn, skype nem potolja magat az embert, sajnos. Es ertem mit mondasz h talalkozni egy helyivel mas kultura mas szokasok. en is kulfoldon eleg mar jo egy ideje es eloszor en is a sajat kulturamat kerestem de ma mar ez megvaltozott, mas kulturaban is vannak ertekek es tudom az illeto mas mert mas neveltetese volt de meg lehet tanulni es szeretni... Jarj nyitott szemmel es ne zarkozz el uj lehetoseg elol!!! Ne add fela lehetosegeidet emiatt a fiu miatt aki egyszer mar megcsalt!!! meg akkor sem ha volt olyan nagy fiu h bevallotta!!!!
2008. márc. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!