Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora gond ha már a partnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora gond ha már a partnerem helyett másra verem?

Figyelt kérdés
Vonzódom sexuálisan a barátnőmhöz és nem egész 10 hónapja járunk, de viszont egyszerűen ha sexröl van szó mindig kosarat ad, próbálkoztam midnennel, de már azon kaptam magam h 1 másik csaj ismerősömre vertem a farkam, mit tegyek? hogy tudnám ezt megváltoztatni? vagy lehet h ez normális és más is szokott a bnője mellett más csajra izgulni? Velem van a gond?
2012. jan. 2. 20:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát a szomszéd terike nénire verjed
2012. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
petting az van csak maga az aktus nincs, de mégis mr. tökéletes alfahim mit javasolsz? erőszakoljam meg?
2012. jan. 2. 21:00
 13/19 anonim ***** válasza:

Leírtam, hogy mit csinálj.

Vond kérdőre. Ezúttal te őt és nem fordítva.


Megmondod neki, hogy szereted, tiszteled, becsülöd, bla bla bla. Egy évig vártál, mert számít neked. De már kezdesz belefáradni és nem vagy biztos abban, hogy ez így sokáig folytatódhat. Egyetlen pasi sem várna eddig. Ez tény. Ha ennyi idő nem volt elég neki, hogy megbizonyosodjon arról, hogy megbízhat benned, akkor kár a gőzért haver.



21F

2012. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de mivan ha már ezen is tulvagyok?
2012. jan. 2. 21:05
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon, de nagyon izgasd fel. Annyira hogy ő könyörögjön azért hogy megtörténjen az aktus! Ha ez nem sikerül, akkor vagy frigid és akkor szakember segítsége kéne, vagy egyszerűen nem tart vonzónak. Akkor meg szerintem állj tovább mert így értelme nincsen.
2012. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
frigid
2012. jan. 2. 22:01
 17/19 anonim ***** válasza:

Lányonként változó hogy ki mikor engedi magát. Ha ő is szeret és tud gondolkoni akkor felfogja hogy ez így nem mehet tovább. Mivel nem fogta fel ezért vagy nem szeret vagy nem látja a helyzet súlyát.


Lehet hogy kiskorában valt vlami negatív élménye, ami nyomot hagyott benne?


Lehet hogy te csinálod rosszul? Vagy nem tetszel neki? Lehet hogy rossz a hormonháztartása?


Beszélj a bnőd barátnőivel erről lehet hogy ők rá tudják venni.


Ha nem akkor nem jósolok nagy jövőt a kapcsolatotoknak - hisz mi emberek is állaok vagyunk és nagy a szaporodási ösztön.


Az ilyen nőkből lesz a feminista a férfiakat lenéző harcos. Ajánlom ezt acikket:

[link]

2012. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

szánalmas nők (vagy szánalmas férfiak) szavaztak alá a kommentemnek. Tudom tapasztalatból, hogy a nők talán még jobban élvezik a szexet, ha megfelelő partnerre találnak.

Vagy szűz pasik, vagy szűz/frigid nők szarakodtak a perfect kommentemmel. 21/F

2012. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nos a szóban forgó hölgyeménynek ez volna az első alk.
2012. jan. 3. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!