Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal beszélgetek régóta neten.Még nem találkoztunk de irtó sokat beszélgettem vele.És ha nem beszélek vele szinte hiány érzetem van és mindig ö jár a fejemben.Pedig még nem is találkoztunk
2012. jan. 2. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, lehetsz.
2012. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez találkozás nélkül is létre jöhet?
2012. jan. 2. 20:44
 3/8 Solarian ***** válasza:
PErsze, nem csak a külsőbe lehet beleszeretni...
2012. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(első vagyok) nekem is volt már netszerelmem, sőt, még mindig őt szeretem :/ bár én már találkoztam vele.
2012. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na ez de jó!

Azt hittem én vagyok az első ilyen:) és begolyóztam

2012. jan. 2. 22:18
 6/8 pqpqpq ***** válasza:

te vagy 98 aki szermes lett a neten keresztul.

A mai napon

2012. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem volt netes kapcsolatom, nagyon szerettem, még mindig szeretem. Sokkal jobb lett volna igazából is, csak a távolság miatt ez nem sikerült. 7 hónapig voltunk együtt.

Ez már fél éve történt, de nagyon hiányzik még most is, de megpróbálom elhitetni magammal azt, hogy ennek nem lett volna így értelme.

Remélem nektek sikerülni fog :)

2012. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem, nem lehetsz


ez egy olyan összetett érzés, amit csak virtuális karakterek nem tudnak összerakni

2012. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!