Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilépjek a 1,5 hónapos távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépjek a 1,5 hónapos távkapcsolatomból? Egy szörnyű álom miatt?

Figyelt kérdés

Szóval,hol is kezdjem.

Távkapcsolatban vagyok már lassan 2 hónapja.Még annyira nem ismerem őt,egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg.

Eddig 3x jött le hozzám,ebből egyszer itt is aludt,amit a szüleim túl korainak láttak(én 21 vagyok,ő 29)

A lényeg,hogy most hétvégén mennék fel hozzá először ,tőlem 240 km-re lakik.A szüleit sem ismerem még és őt sem annyira.

Bár rengeteget beszélünk telefonon,de az egy dolog.Nagyon kedves meg minden.(ja és egy info:még szűz vagyok és csak petting volt eddig)

De messziről jött ember akármit mondhat!

És most jön a legsúlyosabb dolog,ami nem hagy nyugodni és nem tudom mit tegyek.

Szóval mamám felhívta anyukámat ma reggel 7-kor,hogy ne engedjenek el engem hozzá,mert nagyon rosszat álmodott velem.A pasimat még sosem látta,ezt hozzá kell tennem.

És ami lényeges még,hogy mamámnak van egy különös érzéke a dolgokhoz,ami már kiskora óta így van.Ha a családtagokkal rosszat álmodik,az mindig beválik.

Ha haláleset,ha más.Mindig bejön neki!!

Eddig mindig,és ez a rémisztő a dologban.

Felhívtam mamámat nemrég és megkérdeztem mit álmodott rólam,és sírva mondta el,hogy ne menjek fel mert szörnyű álma volt,amit nem akar elmondani,mert sosem szokta csak utólag,vagy ha olyan figyelmeztetésképpen.

Az álmában az volt ,hogy felmentem a pasimhoz és jött még 3 barátja,bezártak egy szobába és mindannyian végigmentek rajtam(megerőszakoltak).És mamám hallotta a síkításomat ,a hangomat álmában.

És az a furi,hogy velem még sosem álmodott.

Arra kért,hogy ismerjem jobban ki,mert tényleg nem is is ismerem a hátterét,a szüleit,a barátait.A látszat csalhat,nem tudhatom milyen ember valójában.

Most hazudnom kell neki valamit,de nemigazán tudok.

Most biztos nem megyek el hozzá,csak nemtudom mi legyen,szakítsak vele,mert még az az igazság,hogy nem is vagyok szerelmes!??


Kérlek benneteket segítsetek.

Ti mit gondoltok erről!

Nem kérek lehúzást,csak őszinte véleményt várok!!

Ja és a mamám nem bolond,tényleg mindig megálmodja,minden bejött eddig.


2009. máj. 22. 09:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szia na mi lett?
2009. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!