Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy tényleg szeretem-e?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kiszerettem abból akivel összejöttem... elkezdtek zavarni a legkisebb hibák is... aztán minden alkalommal ugyanaz lett a vége.. rossz volt nézni ahogy megbántottam őket és engem is megviselt. elkezdtem azon agyalni hogy tényleg nem tudok szeretni.. vagy csak nem találom azt aki tényleg hozzám való?! ezért megutáltam a szerelmet. gyűlöltem magam amiér nem voltam képes szeretni. vannak akik évekig együtt vannak én meg... utáltam az egész drámát. de most ahogy láttam egy párt hogy milyen jól megvannak. mindig egymás mellett és hogy viccelődnek egymás mellett. újra vágyok a szerelemre.. talán csak olyat kéne találnom aki tényleg illik hozzám. de honnan tudjam hogy illik-e és hogy tényleg szeretem-e? =/
2012. jan. 2. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy tényleg éhes vagy e?
2012. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor is eszek ha nem vagyok éhes úgyhogy rossz példa... és ez kicsit komolyabb dolog...
2012. jan. 2. 01:06
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig jól mondta, te fogod fel hülyén... érzed, ennyi
2012. jan. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Mi az, hogy akkor is eszel, ha nem vagy éhes? Akkor is sz*rsz ha nem kell?
2012. jan. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt érzed... ha nem, akkor nem szereted.
2012. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy honnan tudjam h csak fellángolás-e... :)
2012. jan. 2. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!