Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy egyfolytába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyfolytába elutasítanak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok tudom még fiatal de nem ez a lényeg eddig bármilyen fiú teccet az osztályunkból vagy bárhonnan mindig elutasítottak :/ elég rosszul esett eddig 1 fiúval jártam de az se olyan igazi járás volt és végre szeretnék egy olyan fiút aki szeret is és nem csak kihasználni akar
2012. jan. 1. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
de am ha nem akarod akk ne küld ;)
2012. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
küldtem :$
2012. jan. 1. 21:57
 13/17 Solarian ***** válasza:
Nemtom. Esetleg képpel. Amúgy meg egy jellem leírás vagy valami? Ezek nélkül elég nehéz tudod... 17f
2012. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát barna vállig érő kicsit hosszabb göndör hajam van, barna szemem, kicsit szeplős kb. 167 cm magas

így jó? vagy képet privibe?

2012. jan. 2. 18:59
 15/17 Solarian ***** válasza:
Oké, szerintem ez totál oké. Belső?
2012. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Igazából már nem lényeges...

de köszi

2012. jan. 10. 20:00
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne akard a fiúkat, várd meg, hogy ők akarjanak. Te csak figyeld őket, mindenre figyelj, mit csinálnak, és gondolkozz, miért csinálják azt, amit csinálnak. Egy okos lány így csinálja, a fiúk dolga a kezdeményezés, Neked úgy kell csinálnod, mintha nem akarnál semmit - azt kell akarnod, hogy Téged akarjanak. Nehéz dolog, de ha egy lány túl aktív, az menekülő reflexet vált ki. Tudatalatt azt az érzetet kelti, hogy nem kell senkinek.
2013. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!