Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16 éves lány és egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány és egy 15 éves fiú kapcsolata mennyire lehet tartós? Sok az az egy év korkülönbség ennyi idősen, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

23:15

Azok az ismerőseid pont ugyanolyan gyerekesek, éretlenek, mint az ővelük egyidős lányok.


Ez a példa is remekül bizonyítja, hogy amivel érvelsz, az halott érv:

Ahogyan felfedeznek új dolgokat a fizikában, úgy változik a fizika könyvek tartalma, mert rájönnek, hogy az eddig tanultak hibásak.


Még szakemberek is megerősítették, hogy nincs különbség a fiúk és lányok érési sebessége között.


Ettől függetlenül ezeket az állításokat az élet cáfolja/igazolja. A valós tényeket csak akkor tudja meg az ember, hogyha a valóságban látja. Nos, te ezek szerint képzeletvilágban élsz, mert az a valóság, hogy a lányok ugyannyira érettek, mint a fiúk.

2012. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én 18 vagyok, barátom 16 éves. Lassan 2 éve vagyunk együtt. Soha nem is volt problémánk azzal, hogy hány évesek vagyunk, mert az a lényeg, hogy mennyire szereted a másikat. Igen, minket is leszóltak, de az ilyenekkel nem kell foglalkozni, mert ez vagy irigységből jön, vagy még 5 éves szinten vannak :)
2012. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

nem sok 1 év :)

A KOR NEM SZÁMIT!! :) a szeretet számit..

én is belezúgtam 15 éves fiuba..engem nem érdekel a kor..a lényeg szeretjük egymást

16/L

2012. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!