Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16 éves lány és egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány és egy 15 éves fiú kapcsolata mennyire lehet tartós? Sok az az egy év korkülönbség ennyi idősen, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
alapjáraton azt mondják, hogy a nők hamarabb érnek mitn a fiúk. Ez nagy átlagban igaz. Egy idő után ez a különbség el fog tűnni, ha mind a két fél egyenrangúnak tekinti a másikat
2011. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én tudok nem egy ilyet és nem 1-2 hónapos a dolog...
2011. dec. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :) mondjuk anya 2 évvel idősebb apunál
2011. dec. 31. 22:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ilyen korban úgyis kéthetente változnak az érzéseitek.
2011. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

21:07 (Shevy)

Alapból baromság amit írtál, mert a nők ugyanakkor érnek, mint a fiúk. Ez nagy átlagban igaz. Tehát nincs különbség, normális esetben mindkettő fél egyenrangúnak tekinti a másikat.

2012. jan. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
omg, miért lenne sok 1 év????????
2012. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nálunk nagyon sok volt, én 18 voltam, ő 17, egy hónap után pápát intettünk:P
2012. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem tudom elképzelni, hogy fiatalabb fiúval járjak. még akiket ismerek, és 1-2 évvel fiatalabbak is nálam, azok is szörnyen gyerekesek, éretlenek, előző kapcsolataik is rövidek voltak. nem lehet velük csomó dolgot megbeszélni.


vannak kivételek, de én eddig nem sokkal találkoztam. pedig már 19 vagyok.

19/L


(bírom azt az illetőt, aki annyira hangoztatja, hogy nincsen különbség a fiúk és lányok érési sebessége között, de mutass már nekem egy olyan hiteles forrást, ami ezt mondja. nekem az összes biológiakönyvem kihangsúlyozza a lányok korábban érését - megnéztem!! - és neten is nem egy ilyen orvosi véleményt olvastam. )

2012. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én és a páromközt 7év vanés már két éve együtt vagyunk és nincs semmmi gond köztünk
2012. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó: 30 év fölött már nem sok a 7 év különbség. de alatta szerintem nagyon. pl 24 éves lány, 17 éves fiú? elképzelhetetlen. még a 30 éves nő, 23 éves fiú párosítás is az számomra. 30 éves nő már családot akar
2012. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!