Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járok egy sráccal 2 hete és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járok egy sráccal 2 hete és amikor kettesben vagyunk nem mond semmit, hallgat csak pár szót, de amikor ott van az uncsitesoja akkora szája van mint a bécsi kapunak, mit tegyek hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
és hogy ne hallgason egész végig?
2008. márc. 29. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg beszéltetni. Mindegy mit kérdezel tőle, csak beszéljen. Olyan dolgokról, amiket ő szeret (pl sport... a pasik imádják, te csak hallgasd). Ha látja, hogy mindent meghallgatsz, akkor lehet, hogy egy idő után sokkal közvetlenebb lesz. De akár meg is mondhatod neki, hogy ha nem beszélget vele, akkor te szépen hazamész, mert unatkozol. Hátha ráébred, hogy el is veszíthet.
2008. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ezt legalább fál óráig csinálja és uttána már beszál
2008. márc. 29. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát...Szerintem a barátommal minimum egy hónapig igy voltunk, mentünk az úton egymás mellett nagy nagy csendben...alig szóltunk valamit egymáshoz...mostmár be sem áll a szánk, mindent megbeszélünk. Szerintem adj egy kis időt magatoknak, próbálj olyan dologról is beszélni Vele, amiről MOST úgy gondolod ciki, vagy nem szivesen mondanád el Neki, kezdetben nehéz lesz, de hozzászoksz, ahogyan Ő is:) egy kapcsolat lényege, hogy MINDENT meg kell beszélni...SOK SIKERT:)
2008. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En biztos mondanam neki, hogy tul sokat beszel....

A dobbent mosoly biztos kiulne a kepere...

Valahogy szora kell birni. Lehet, szegyenlos azert nem akarodzik megszolalnia.

En biztos provokalnam jopofin ahogy elobb leirtam; ha nem mukodik aztan hozza tennem ha ujra elhallgatna egy darabig, hogy kinos a csend... elnezest kernek es tavoznek....

Ha legkozelebb talalkoznek vele, megmondanam az igazat: dog unalom olyannal eltolteni a draga idomet aki nem kepes kipreselni magabol szavakat....ulni csendben otthon a nagyival is tudsz...

HAsznos voltam vagy nagyon szemet?

2008. márc. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hasznos
2008. márc. 30. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!