Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pár napig (max 1-2) a barátom nem tud rólam semmit, rájön arra hogy elveszithet, s talán megváltozik kicsit?

Figyelt kérdés

Imádjuk egymást a barátommal, mindent megtennék érte..nagyon szeretem...és Ő is nagyon szeret...

azt mondanám kicsit őnző, dehát azért van mert szeret, ezért próbálom elfogadni...kevés neki az együtt eltöltött idő, pedig minden nap találkozunk 2 órát, hétvégénként 2x 3x ennyit. Állandóan azzal jön, hogy nem töltök vele elég időt, meghogy sosincs időm rá, pedig ha tehetm mindig vele vagyok.(anyukám behatása az h nem megyek oda s akkor mikor akarok) Mindig kiakad ezen, pedig nem az én hibám, félek h elveszitem...Bármin veszünk össze mindig én vagyok aki bocsánatot kérek Tőle...szint még akkor is ha Ő bánt meg. a múltkor elindultam hazafele a suliból h nem várom meg, de félúton visszafordultam és mégis megvártam...nem tudom be tudnám-e tartani h nem irok neki nem keresem, félek h forditva sül el és elvesitem...egy szinte 18 éves lány


2008. márc. 29. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 éves vagyok, és nálunk is sokáig ment ez így. Feladtam önmagam, és azt vettem észre, hogy nincs körülöttem senki, teljesen kikészültem. Te ne kövesd el ezt a hibát!

Sztem nem tudnád megtenni, hogy nem keresed egy- két napig, hiszen szereted :) És szerintem nem is jó ötlet, próbáld inkább megbeszélni vele, hogy ha szeret, akkor ne birtokolni akarjon, hanem boldoggá tenni, és ezen nem kell megsértődnie, ja és tanulja meg belátni a hibáit!

2008. márc. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is tedd azt, amit az első hozzászóló írt. Én 19 éves vagyok, van egy barátom, akit nagyon szeretek. Én sem tudnám megtenni, hogy nem keresem őt pár napig, ezt te sem fogod kibírni.
2008. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:) ja és iagazatok van, nem birtam...már délután megkerestem...és bocsánatot kért:)
2008. márc. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!