Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért ilyen? ilyen is marad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen? ilyen is marad vagy megváltozik?

Figyelt kérdés
2 hete járok egy sráccal multkor voltunk egy tónál ott leültünk vagyis csak én mert ő elöször nem akart leszálni a bicikliéröl de végül leszált és mellém ültt és alig akart mondani valamit de végül sikerült és monta hogy megismer egy lányt akkor van amikorrá jönn az 5 perc és lesmárolja és ez már volt de ugy éreztem hogy zavarban volt meg elmesélte hogy levelezet vele egy csaj és kérdezte a csaj jár e vele és ő azt monta hogy nem mert vagyok neki én,ezt mért monta el? SEGITSÉG
2008. márc. 29. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Huhh, ha ezt a magyar tanárod elolvasná...

Most akkor smárolt egy csajjal, mikor már veled járt vagy mi van?

Ezeket azért mondja el, mert őszinte akar lenni veled. Ha nem szeretnéd az ilyen dolgait hallani, akkor mond meg neki, hogy ne mondja el, csináljon amit akar, de te nem akarsz róla tudni.

2008. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
engem smárolt le, hogy tudjam hogy elöször megismeri a lányt és utána mennek a dolgok de azért vann hogy lesmárolja
2008. márc. 29. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:

esküszöm megpróbáltam.

próbálkoztam vagy 5 percig, de nem sikerült.

nem bírom összerakni, hogy mi történt.

2008. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

oké

még most sem megy.


Könyörgöm, egész mondatokat!

2008. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
elmonta hogy amikor megismer egy lányt(engem) akor kell egy kis idö amig megbarátkozik a gondolattal de amig megbarátkozik a gondolatal van amikor csak ugy lesmárol(engem)
2008. márc. 29. 14:15
 6/12 anonim ***** válasza:

huuuuuh ez nekem is bonyolult:D :)))) XD

szóval a pasidnak kell egy kis idő mig megismer egy lányt aztán mig "megismeri" lehet hogy ha rájön az 5 perc lesmárolja??????? hát ha igy van akkor épp elég baja van a pasidnak, egyszer kell megismerjen valakit aztán utána smárolgasson...szerintem:P ha ilyen lenne valaki aki megakar engem ismerni akkor helyből elküldeném a sunyiba...nehogy már a nyúl vigye a puskát...megakar ismerni, de idő kell neki s idő közben mig ismerget lesmárol? :D hát szerintem kutyából nem lesz szalonna, már nem azért...

2008. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
még meg kell szoknia hogy járunk amikor nem jártunk nem smárolt le
2008. márc. 29. 15:00
 8/12 anonim ***** válasza:
De már jártok, nem? És csókolóztok is. Akkor mi a baj? Két csók között pedig beszélgessetek, hogy megismerjétek egymást :)
2008. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen járunk és mindenkitöl elnézést hogy enyire érthetetenül irtam le ELNÉZÉST
2008. márc. 29. 16:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Na igen először meg kéne tanulni legalább a jó édes anyanyelvünket, mert ez a mértékű hülyeség már nekem fáj... Mondjuk az olvasottak után nem is lepődöm meg hogy ilyen alakokkal hoz össze a "véletlen" valahogy az azonos nívón lévők vonzzák egymást!
2008. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!