Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára hogy beléestem?

Figyelt kérdés

Van 1 srác,akivel 1 hónapja ismerjük egymást,párszor találkoztunk is,nálam smároltunk és pettingeltünk.

Nekem nagyon bejön ez a srác,és belészerettem.

Hogyan adjak rá jeleket,vagy mivel keltsem fel a figyelmét magamra?


2011. dec. 29. 00:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha eddig eljutottatok, akkor már csak ennyit kérdezz, hogy akar-e járni veled. (de mint előpttem szólók mondták, alapesetben ezt szex előtt kéne megkérdezni, mert így ribancos a helyzet) - de ha agyon mondani akarsz valamit, akkor mond ezt: Beléd estem, mint ló a gödörbe, könnyemet hullajtom moslékos vödörbe. Szeretlek téged, mint bagoly a bogarat, ha mással látlak kirúgom a fogadat.

Szeretlek téged, mint virslit a kutya.

Ha mással látlak megüt a guta.

VAGY:

SZERETLEK TÉGED MINT VIRSLIT A KUTYA,

HA MÁSSAL LÁTLAK MEGÜT A GUTA.

BELÉD ESTEM MINT LÓ A GÖDÖRBE,

S MIATTAD KÖNNYEZTEM A FELMOSÓ VÖDÖRBE.

SZERELMÜNK OLYAN MINT EGY NAGY MOSLÉKOS DÉZSA,

MELYBEN ÚGY ÚSZKÁLSZ MINT EGY VARANGYOSBÉKA.

SZERETEM E ORRODNAK KÉT LIKÁT,

MELYBEN EGY AUTÓBUSZ RÖHÖGVE GURULNA ÁT.

HA KOVÁCS LENNÉK RÁD ÜTNÉK,

HA MÉH LENNÉK MÉZET GYŰJTENÉK - NEKED ELESÉGÜL,

HA MARHA LENNÉK - HOZZÁD MENNÉK FELESÉGÜL!

2011. dec. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Normálisvagy? ***** válasza:
Remélem még nem töltötted be a 14-et! :D :S Szánalom..., de Te tudod, ha látta már a lyukadat, akkor nem értem, hogy egy "bejössz nekem -et" miért olyan nehéz kinyögni! :O
2011. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!