Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi járási idő után termész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi járási idő után természetes az, ha már nem szeretjük a párunkat rajongásig?

Figyelt kérdés
Tehát amikor a szerelem átalakul szeretetté, azonban mégsem tudjuk elengedni egymás kezét.....
2009. máj. 20. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 4 éve együtt élek párommal,de még mindig rajongok érte.
2009. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
40 év? :))
2009. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szerelem múlandó ahogy jöt elmúlik marad a szeretet ezért nem tudjátok elengedni egymás kezét ha ez továbra is ilyen erős köztetek akkor kitarthat egy életen át is .nem kell elhagyni egymást ez a szerelem szeretet ami megmarad egymásban.és lesz majd még időszak hogy fellángol ujra meg ujra és ujra.
2009. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Örökké ! Hm?
2009. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam már ez a szeretet érzés van persze a vmi új dolog történik fellángol a szerelem, de ha nem csinálunk újabb és újabb dolgokat együtt akkor ismét szeretet lesz belőle. Tisztelem és megbecsülöm a barátomat, ennek ellenére mégsem veszi el az eszem a szerelem meg a vele járó "rózsaszín köd".

Amúgy 2 éve vagyunk együtt és nálam fél év után "átalakult" :)

2009. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy év volt nálunk. Eddig tartott a jegyességünk, és pont az esküvőnkre múlt el. De nem baj. Én úgy értelmeztem, hogy ez az időszak olyan, mint amikor két fémet összehegesztenek., és csodásan fénylik. Aztán nincs fény, de eggyé váltunk.

A szerelem fel-fel lobban, de az első időszak lángolása nem tér vissza soha már. Van helyette más. Pl. egyre jobb szexuális élet.

2009. máj. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lassan másfél éve vagyok együtt a barátommal. De még mindig izgalommal tölt el, ha találkozunk. Mint 1 kis kamaszlány izgulok, mielőtt megyek hozzá aludni! :)

Mielőtt összejöttünk én már akkor rajongtam érte, persze akkor még csak külső alapján.

Még a kapcsolatunk elején föld felett 2 méterrel jártam, hogy elsem hiszem, hogy vele vagyok! :D Mostmár élvezem amikor együtt vagyunk, kicsit más ez a rajongás, de még mindig megvan! :) Szerintem így is marad még egy jó ideig!:)

2009. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt de én mostanra csak még szerelmesebb vagyok és ő is. Remélem ez nem múlik el soha de ha mégis akkor ott a szeretet.
2009. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!