Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem őt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 1 hónapja járok.Eleinte minden tökéletes volt.És a héten szinte mindennap leterelt,h ezé-amazé neem tudunk talizni.És szerdán rákérdeztem,h miért ilyen és én úgy érzem már nem szeret annyira.Erre azt mondta,hogy ez nem msnen téma majd élőben megbeszéljük.Másnap megkérdeztem(de haverokkal voltunk)azt mondta ne aggódjak,neem szakitani akar,más dologról van szó és hosszú ezért nem mondta el.Tegnap este közölte velem,h nem tudunk talizni (pedig ott voltunk egymástól 1 utcára,de ő kocsival volt haverokkal) és ő haverjánál alszik,nekem nincs-e kedvem.Mondtam,h kedvem lenne,de nem engdnének.Nem értem mi baja lehet,de még úgyanugy köszön amikor talizunk,ahogy régen.Csak a kezem nem fogja már meg és nem becézget,mint rég.De ha mondom neki,h "szeretlek" ő is mondja,hogy " én is".Seígtsetek léccí!!!
2008. márc. 29. 09:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem várd meg amig elmondja és ne kezdj a legrosszabbról fantáziálni rögtön.Mond el neki is hogy gondolja végig a helyztetet a TE szemszögedből hogy te mikre következtethetsz és kérd meg hogy mondja el mi a baj.
2008. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húzd ki belőle, hogy mi baja van. Egyszer csak el kell mondania. És ne gondolj egyből a legrosszabbra. Lehet, hogy észrevették a haverok, hogy nincs velük annyit és szóvátették, ezért most velük van egy kicsit többet. Lehet, hogy csak ilyen egyszerű dologról van szó. Kérdezd meg tőle, ha sokat nyaggatod, beleun és elmondja.
2008. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami gáz van a suliban vagy otthon neki... várd meg amíg rendeződik a helyzet... kb 2 hét...
2008. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a nagy helyzet hogy, 1 hónap elteltével még az sem elvárható hogy valaki egy másikba belezúgjon hacsak nem az a szerelem első látásra dolog volt (egyébként ez egy marhaság) mert ez közel sem elég idő arra hogy elmélyüljön a kapcsolat 2 ember között, nehogy már elmeséld hogy ez alatt az 1 hónap valaki beléd esett és ki is ábrándult belőled?! Valszeg nem is volt semmi az üres tettek mögött csak még tapasztalatlan fruska vagy, és ezt nem vetted észre. Azt meg hogy ráunt a dologra rengeteg dolog okozhatja, pláne egy pasinál...
2008. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!