Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan történt a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt a szakítás nálatok?

Figyelt kérdés
Közös megegyezés alapján,fiú szakított lánnyal,lány szakított a fiuval.
2011. dec. 27. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lány a fiúval
2011. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
közös megegyezés alapján
2011. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
közös megegyezés alapján nekünk is. Nem volt vita és háború
2011. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lány a fiúval...:-(
2011. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én szakítottam a barátommal.


19/l

2011. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen furcsa hogy fiú sose szakít lánnyal mi ? Ezért több az öngyilkos férfi :)
2011. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én egyszer sms-ben szakítottam:D miután kiderült szex után,hogy nincs meg a kémia.Ő jó ember volt,de végülis csak pár napig tartott a dolog,hónapokkal később is írt,hogy szerelmes belém...19 voltam kb :D

Aztán volt még egy hasonló,csak ott a srác gyerekes volt,neki is megmondtam,h sorry nem működik.Ő is még keresett később.Utána velem szakítottak párszor...ill az egyik csak simán nem keresett többé,hanem félévente felbukkant,hogy szeret...Na mindegy.Aztán egy komoly kapcsolatban én szakítottam legutóbb,megmondtam,hogy vége,nem érzek már semmit,jobb egyedül nekem korrektül.

25N

2011. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Fiú sose szakít lánnyal? =D Hahaha...

Fiú lánnyal eddigi kapcsolataimból 5. 2 alkalom volt, hogy én szakítottam, és egy közös megegyezés.

2011. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát nálam a fiú vetette fel, hogy szakítsunk, és igaza is volt, így végül is közös megegyezés volt. jobb így:) nem veszekedtünk rajta, és nem voltam nagyon szomorú, csak azért a 3 éves kapcsolatát mégis megkönnyezi az ember, ha vége:)
2011. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egyszer én msn-en keresztül :P az elsővel....

3 szor a lány velem.

2szer csak úgy eltünt az az nem jöttek el a megbeszélt helye nem vette fel a telefont ha elmentem hozzá szülei mondták nincs itthon stb... egyszerűen került.

2011. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!