Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándék? De mit? Egyéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándék? De mit? Egyéves évfordulóra mi a jó?

Figyelt kérdés

nemsoká egy évesek leszünk, és nem tudom mit vegyek a barátomna, valami jó kéne, ami nem otós, és nem ékszer.ESTE VACSIZNI MEGYÜNK, ÉS AKKOR AKAROM ÁTADNI NEKI!!!!!

minden ötletnek nagyon örülnék, légyszi segítsetek!!!:-)

16/L a párom 21/F

(szereti a kocsikat, motorokat, szerelni is szeret, de egyben romantikus is)


2009. máj. 20. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

figyelj, ez egy olyan dolog, hogy ha nem játszátok meg magatokat egymás előtt, és mindketten természetesen viselkedtek egymással, szeretitek egymást, akkor ismerned kell annyira őt, hogy ezt ne tőlünk kérdezd meg.

Amiket itt válaszként kapni fogsz, azt nem TE találtad ki, így már nem egyedi az ajándék. Ezt tényleg neked kell tudnod.

2009. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem ezt kérdezte........De szerintem vehetsz egy képkeretet,és belerakhatod a közös képetekt pl. :)
2009. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%

az egy dolog hogy mit kérdezett, de miért nem tudja ő kitalálni, ha ő van együtt a barátjával, akit elvileg ismer annyira, hogy ezt tudja magától is.

mi ilyen teljesen átlagos dolgokat tudunk írni, mivel nem ismerjük a srácot.

de ha neki ez jó...nekem mindegy, de általában az emberek jobban örülnek valami egyedi dolognak.

bocs, hogy máshogy gondolkodom ahogy kéne, tényleg =(

2009. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nincs semmi gond végülis igazatok van, van is egy pár ötletem, például. lhet h kap tőllem egy olyan kiskönyvet, amibe az eddigi szerelmes sms.-eink vannak, meg mellé egy párnát, é s egy finom vacsorát, szerintetek ez jó???
2009. máj. 20. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:

na erről beszéltem, saját ötleted van, ez a kiskönyves nagyon jó, aranyos, és egyedi ^^

ha a barátod romantikus alkat, biztos tetszeni fog neki. (első vagyok)

2009. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pedig az (ahogy írtad), úgyhogy tökéletes :) (ez kimaradt)
2009. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!