Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz ha egy pasi, a bnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha egy pasi, a bnője előtt elsírja magát, pl: egy veszekedés folytán, amikor érzi h igazságtalan volt vele a bnője?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
hát én pasi vagyok és nem tartom magam érzéketlen tuskónak, de nem sírnék egy veszekedés miatt.. amugy is ritka..
2009. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem gáz

inkább csak a pasi eltanult a csajoktól egy női praktikát

nekem sirdogálhatnál

megmondanám kerek-perec, hogy nem érsz el vele semmit

2009. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

attól függ milyen veszekedés. Amikor kiderült hogy barátnőm majdnem megcsalt, azon kívül hogy körülöttem majdnem tönkretettem vmit, de csapkolódtam, azután már csak a sarokba ültem és félig sírtam.

Egyébként egyáltalán nem gáz, hiszen vannak érzelmeid a barátnőd iránt, és ezt ő is tudja, legalább látja hogy iszonyatosan megbántott.

Az már gáz, ha tényleg ő volt igazságtalan, és azután hogy sírtál nem kért bocsánatot.

2009. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. válaszolónak: te azért szoktál sírni hogy elérj valamit valakinél?

Temetésen se azért sírnak hogy feltámadjon a halott...

2009. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki egyáltalán. Nekem megtiszteltetés vol, mikor a Párom elsírta magát előtem, mert akkor éreztem, hogy annyira megbízik bennem, hogy a legmélyebb érzéseit, a fájdalmát sem titkolja előttem, mert tudta, hogy én nem nevetem ki.

És ettől nem volt számomra kevésbé férfi.Sőt...

Persze az rossz volt, hogy miattam volt szomorú..:(

De ha ilyen volt mindig megvígasztaltam, és letöröltem a könnyeit...:)

(Nagyon hiányzik...:()

2009. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, sőt! Leírták már előttem a lényeget. Viszont ha nagyon gyakran előfordul, az már nem jó.
2009. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem ciki! pontosan a bizalom, a legmélyebb érzések miatt. én egyszer láttam sírni a barátomat, amikor ismételten elment poénból felrobbantani egy mittudommit (kémiabolond:), úgy vitték be a kórházba, én meg teljesen padlón voltam... azt mondtam neki h ezt nem bírom idegekkel, hogy így veszítsem el, inkább legyen vége az egésznek. a srácnak meg se kottyant h ott varrták össze a fejét meg a fél karja megégett... de amikor később ezt mondtam neki, nagyon sírt. egyszerűen nem tudtam otthagyni, nagyon szeretem még most is:) és teljesen meghatódtam mikor láttam, mennyire összetört
2009. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy egy férfinak ne lehetne sírni. Engem mindig mélyen megindít, ha a párom néha elsírja magát.
2009. máj. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
egy igazi férfi kimutatja az érzéseit
2009. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nem gáz! Szerintem azzal elmélyíti a kapcsolatot a férfi. Nálunk legalábbis ez történt, de másnál is volt így a környezetemben is. Már velem is előfordult párszor, hogy elsírtam magam a barátnőm előtt és nemhogy haragudott, inkább meghatódott és Ő is sírva fakadt... A kapcsolat alapja a bizalom! Ha már sírni sem mer az ember a párja előtt, ott valami baj van a bizalommal... Nekem is azt modnta a barátnőm, mikor sírtam, hgoy mégjobban imád, amiért ilyen őszinte vagyok vele és megnyílok előtte. Szóval NEM GÁZ! Amelyik lány, vagy akárki gáznak találja, gond van az illetővel.... Üdv: Gyuszi
2010. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!