Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a pasi keresse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a pasi keressen meg a nagy veszekedés után?

Figyelt kérdés
Csúnyát mondtam neki,de szerintem megérdemelte azokután ahogy bánt velem!Aztán még ő haragszik rám!
2011. jan. 1. 17:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miért mit mondtál neki? És ő milyen hibát követett el?


Lehet azok akik itt válaszolnak majd , azaz mi nem biztos h a te oldaladat fogjuk majd....

2011. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy idő után úgyis keresni fog ha fontos vagy neki.
2011. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kicsit bővebben plííííz!
2011. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát sehova nem mehetek el vele,most pont szilveszterezni nem és most is a haverjai végett összeveszett velem,én meg mondtam neki hogy akkor máskor csak azért ne hívjon fel ha d..ni akar arra talál mást!Erre ő jólvan!És erre mondtam neki hogy akkor ro..dj meg a ku..iddal együtt!
2011. jan. 1. 18:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Ebböl a pár szavadból azt szűrtem le, hogy jobban teszed ha nem is akarod hogy keressen és te se keresd.


Ez egy roh@dt boldogtalan kapcsolat!!! Ennek semmi értelme a ti kapcsolatotoknak...

Mi ez valami nincs ló jó a szamár is kapcsolat vagy mi?


Szerintem szakítsatok ez a kapcsolat sosem fog megjavulni, ti valójában nem is szeretitek egymást ez csak egy színészkedés...

2011. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De egyébként már sokszor összevesztünk meg kibékültünk és olyankor egy-két hétig jól elvagyunk.De egyszercsak megcsípi a hülyelégy aztán elkezd bunkózni és kezdődik minden előről!
2011. jan. 1. 18:38
 7/13 A kérdező kommentje:
Inkább ez olyan se veled-se nélküled kapcsolat lehet.
2011. jan. 1. 18:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ha sehova nem akar vinni akkor jobb h befejezitek, mert ennek oka van.

Nem akar felvállalni vagy csajozni akar vagy drogozni és nem akarja,hogy tudj róla stb.


Ne sírj érte...............


25, L

2011. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha még fiatal 16 év körüli vagy akkor megértem, hogy vele vagy...


De ha idősebb vagy és értelmesebb akkor csak azért vagy vele mert ez a kényelmes!!!!


Boldogtalan vagy hazudsz önmagadnak is, csak lusta vagy új kapcsolatot kezdeni lusta lusta...állj már a talpadra könyörgöm! És térj észhez

2011. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igazatok van!De nemtudom mért nem akar felvállalni nemhiszem hogy olyan csúnya lennék vagy úgy öltözködnék.Egyébként lehet azért mert iszik és hátha nemtud uralkodni magán...de valahol ezaz ivászat érthető otthon náluk se legjobb a családi kapcsolat.
2011. jan. 1. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!