Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátom még szerethet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom még szerethet?

Figyelt kérdés

ezt írta nekem karácsonyra: "Az ünnep csak úgy szép, ha képes vagyok szeretni még,

mert nincs karácsony, ha magam bezárom, és nem teszem ki eléd." (meg hogy beszéljünk, ha lehet.) még érez vmit? elég csúnyán váltunk el, már kb 5 hónapja, de nem volt senkije azóta, meg nekem sem, és mrá kb 3 hónapja írt nekem h szeret, és hiányzom, de aztán összevesztünk, mivel ő még nem akart találkozni, csak interneten beszélgetni, aztán találkozni, ennek meg nem láttam értelmét.


2011. dec. 26. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésed a magyarázatban! Ezért kár volt fenn maradni! Amúgy meg szilveszter környékén nagy úr pina, szóval aranyom készülj fel rá,hogy jól megleszel! Kellemes ünnepeket! :)
2011. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, mert gondolt rád. VAGY csak nem akar egyedül lenni
2011. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tiltsd le a számod és töröld az ismerősök közül

probléma megoldva

2011. dec. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!