Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobban menjen a beszélgetés a feleségemmel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó, egy férfi, aki szeretne a feleségével többet beszélgetni! Minden elismerésem. Hogy látod, miért nem megy a beszélgetés? Vagy mik a tünetek?
2009. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs közös témánk. Ő könnyen felhúzza magát úgy, hogy sértőt mondok. Úgy érzem, hogy nem ért meg igazán.
2009. máj. 19. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor ez az első téma, amiről el is kezdhettek beszélni (:

Csak mondd el ezt így neki. Ne mi beszéljünk helyetted, te mondd el a saját érzéseid neki.

Amúgy minden elismerésem.

Több ilyet..

2009. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vajon miért húzza fel magát? Én akkor viselkedek így a férjemmel, ha valami miatt haragszom rá a szívem mélyén, de tudom, hogy ő nem ismerné el a panaszom jogosságát.
2009. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vidd el valahová egy pár órára. Pl. hajókázni pezsgővel vagy parkba sétálni este egy hangulatos étterembe stb. Vagy egyik délután, amikor már kezd sötétedni a városba fagyizni és sétáljatok haza gyalog.

Közben beszélgessetek mondd meg, hogy: Úgy érzem az utóbbi időben eltávolodtunk egymástól és ez engem bánt/rosszul esik nekem. Szeretném ha minden olyan lenne, mint régen. Beszélgethetnénk többet. (szünet) várd meg mit reagál aztán majd beszélgethettek.


Egy hétig figyeld ki mit szokott csinálni, mi érdekli, milyen műsorokat néz. Ha jobban megismered tudni fogod milyen témákat hozz fel neki. Akkor is beszélj vele róla, ha téged annyira nem hoz lázba...

2009. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerezd meg "A férfiak a Marsról a nők a Vénuszról jöttek" című könyvet.

Van még számos hasonló, de én ezt olvastam, próbáltam ki és bevállt.


Egy csomó csapdát/típushibát leír, amit mind el szoktunk követni a férfi-nő kommunikációban, aztán valaki megsértődik.

2009. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. És elismerem, hogy sokszor felhúzom magam olyanon, hogy meg sem tudom mondani, hogy min is húztam fel magam. De vérig sértve érzem magam, és biztos, hogy a párom a hibás. Amikor megnyugszom, akkor már átlátom, hogy én voltam a hülye, de addig is megy a sértődés és a hiszti.

Az tök jó, hogy van még néhány pasi, aki beszélgetni akar a feleségével. Meghitt körülmények között szerintem nagyon sikereket tudnál eléni. Átöleve, becézgetve, simogatva biztos, hogy nagyobb sikereket tudsz elérni. fontos, hogy Ő biztonságban érezze magát melletted, és fontos, hogy érezze az őszinteséget és a szeretet.

2009. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!