Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van, még aki rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, még aki rajtam kívül otthon lesz szilveszterkor egyedül? Miért?

Figyelt kérdés
Vagy a párotokkal töltitek?
2011. dec. 24. 14:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek, párom nincs, a gyerekeim elmennek bulizni, úgyhogy ágyból tv, net, virsli, pezsgő - tollas bál yee
2011. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Egyedül leszek szilveszterkor, reménységem 2 üveg töményben lapul és a szomszéd lányában.
2011. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

én is itthon leszek :)

bár sajnos nem egyedül mert öcsémék szerintem itt fognak zajongani valahol, de nekem tanulnom kell mert másodikán szigorlatozom. a barátom szerintem a haverjaival fog ünnepelni esetleg ha nem lesz túl KO a parti akkor utána hajnal fele majd jön és bebújik mellém


21L

2011. dec. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

párom dolgozik (pincér),barátaimban pedig hatalmasat csalódtam nem rég,így nem jópofizok. valószínűleg elmegyek szüleimhez,de nem számítok nagy hejjhóra :)

20L

2011. dec. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Én is egyedül leszek itthon. Párom nincs, barát se sok. Unokatesóm meghívott, hogy töltsem vele meg a párjával, de nem akarok felesleges 3. lenni. inkább ülök itthon:-<

21L

2011. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Sajnos én is egyedül töltöm a szilvesztert kecskeméten a teljesen üres házban. Barátaim messze, barátnőm meg nincs jelenleg.

De jó is lenne kettesben lenni ilyenkor egy szimpatikus lánnyal.


24/f

2011. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
ha még lány lennél át is ugranék kecsóra :DDDD csak 55km ide
2011. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

ha pedig te lennél lány mondanám is, hogy gyere :D

ezek szerint mindenhol a csajokból van hiány :S

2011. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
:DD majd megtaláljuk a párunkat :)
2011. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Itthon leszek és tanulok, a családom meg itthon "bulizik"
2011. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!