Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez milyen? Hogy álltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez milyen? Hogy álltok vele?

Figyelt kérdés
most hogy jönnek az ünnepek, én meg egyedül vagyok,kicsit talán rosszabb,mint általában.ti hogy vagytok ezzel?(22/f)
2011. dec. 21. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem mész a családodhoz, vagy valamelyik ismerősöd/haverod családjához? Talán nem lennél annyira egyedül.
2011. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én pont ugyanezt érzem...ilyenkor nehezen viselem el a szerelmespárokat. :(

20/nő

2011. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 danyiluska ***** válasza:

Probalj haverokhoz, csaladhoz menni!

Ez tenyleg nehez szokott lenni!

2011. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a lényeg az, hogy ha a családoddal vagy, nem olyan, mint ha a szerelmeddel lennél.tavaly ilyenkor még volt párom.teljesen más .sokkal rosszabb most.hiába itt vagyok a szüleimnél,nem ugyanazt kapja az ember.
2011. dec. 21. 16:34
 5/8 anonim ***** válasza:
én ezt nem így gondolom! én nagyon jól érzem magam, ha a szüleimmel karácsonyozok akkor is! oké, hogy szerelem meg minden, de miért érzed jobban magad egy igazából vadidegennel karácsonykor, mint a saját szüleiddel, testvéreiddel, családoddal, akikkel mióta megszülettél együtt vagy? ha valentinkor írnád ezt akkor azt megérteném.
2011. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor leírom úgy, hogy egyértelmű legyen:itt lakom(megint) a szüleimnél.de tavaly,meg azelött, amikor ketten éltünk külön,sokkal jobb volt mint most.mert hiába foglalkoznak velem,nem érzem magam anyira jól, mint amikor csak 1 valakivel voltam ,de az a párom volt.azért kérdeztem, hogy másnak is enyire hiányzik-e a szerelem,főleg ilyenkor, amikor akinek van,még boldogabb,mint év közben.legalábbis most így látszik.
2011. dec. 21. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, nekem nem hiányzik a szerelem! nagyon boldog vagyok, hogy az apukámmal, mamámékkal karácsonyozhatok! ha nem így lenne nagyon hiányoznának. bele sem szeretnék gondolni mi lesz akkor, ha ez nem így lesz! nagyon rossz lesz az biztos! ha lenne barátom, akkor is a családommal is lennék az tuti! 24/L
2011. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
érezni leeht ha még nem élted át nem leeht így elmagyarázni!!!
2011. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!