Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám felkelteni egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felkelteni egy 18 éves fiú figyelmét? 15/L lent!

Figyelt kérdés
Nagyon kedves velem,és megértő, Tényleg a mai világban nem sok az ilyen fiú mint ő és nagyon bejön. Kérlek valami ötleteket hogy mivel kelthetném fel a figyelmét. :)
2011. dec. 20. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Csípj bele a fenekébe. Komolyan, attól biztos, hogy észrevesz majd :D
2011. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szokásos csajos módszerek: haj csavargatása, nevess a viccein és néha éritsd meg a térdét vagy a vállát!
2011. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne? a melletem ülő csaj ezeket szokta csinálni órán
2011. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7-es: Látod, ma is tanultál valamit :)
2011. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Cicivillantással.
2011. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
9%

Ha kedves és megértö veled, akkor valószínüleg fel fog rád figyelni és meg fogja érteni azt ha...


...megkérded töle azt, hogy van-e barátnöje, illetve...


...amikor legközelebbi alkalommal elbúcsúztatok egymástól, teszel tíz lépést, majd hirtelen utánaszólsz mosolyogva, hogy "Teee Géééézaa!!!", erre ö visszafordul, te meg gyorsan megvillantod neki a melleidet, majd pirospozsgás arccal még elejtesz egy pajkos kis vihorászást, majd sarkon fordulsz és mész haza. Ezzel biztos felkeltenéd az érdeklödését, ráadásul még imponálna is neki. Legalábbis engem az ilyen apró, de romantikus gesztusok mélyen megérintenek.

Remélem segítettem. :D

Sok sikert!

2011. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a hajcsavargatást szerintem hanyagold, de az érintés az jó ötlet
2011. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mosolyogj rá sokat, és utalgass rá, hogy bejön neked... vagy csináljatok közös programokat! ;)
2011. dec. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
csinálsz magadról meztelen képeket és elküldöd neki facebookon
2011. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!