Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel amugy tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel amugy tök jól eltudok dumálni meg minden, de inlife elég sokszor elbaszom. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Szal most középiskolába járok és van egy 2. os csaj én meg elsős vok. És a csaj nagyon bir engem meg minden, meg tök jól eldumálunk fészbukon de inlife néha elbaszom egy kicsit.. Valaki tudna segiteni hogy mitkéne tennem h magabiztosabb legyek vagy mi a hiba. H.E.L.P
2011. dec. 20. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
inlife.help.szal. tanulj már meg magyarul!
2011. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajna sokakkal így van :S egyszerűen, csináld úgy mint a neten. :D
2011. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
WTF inlife? nem élő? tehát ciber?
2011. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

inlife= az életben, a valóságban, fordítsuk így...nem értem mért menő angol szavakkal tele gyomlálni a magyart, na mindegy.

Szerintem esetleg kezd azzal, hogy az internet kábel kihúzásával rákényszeríted magad, hogy csak élőben beszélgessetek. A kezdeti nehézségek oldódni fognak.

2011. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!