Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félnek tőlem a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek tőlem a fiúk csak azért mert skinhead csaj vagyok?! Ilyen ijesztőek lennénk?! 18/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 13:56
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

tegnap 23:49

Szerintem a többségünk tudja,hogy nem attól skinhead...

De azt nem írta le a kérdező,hogy ez megnyilvánul az öltözködésében vagy sem...A kérdés pedig az volt,hogy miért félnek tőle.Na most,ha öltözködésében ez megmutatkozik,akkor jó eséllyel ezért "félnek".Nekem is van két skinhead csaj ismerősöm,akiken ez látszik is és lehet akármilyen szép arcuk,az úgynevezett átlagos pasiknak nem kellenek...Ennyi.Olyat kell keresni aki hozzá hasonló.Ha meg nem nyilvánul meg,akkor lehet a személyisége nem jön be a srácoknak..

Csak találgatni lehet,mivel én sem ismerem.

2012. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Néha normálisan csinosan vagyok felöltözve néha felveszem a skinhead ruháimat, normálisan nézzek ki, és normális is vagyok. Csak nagy szám van és elég rasszista vagyok. Sok fiú próbálkozik be és mikor elkezdek zsidózni vagy cigányozni, akkor természetesen teljesen kiborulnak. Mintha ők félnének attól, hogy én rasszista vagyok és ezért nekik bajuk lesz....
2012. márc. 1. 21:19
 33/36 anonim válasza:
Pont ezért nem foglalkozom skinheadel mert ha végigmész az utcán bármikor beléd köthetnek vagy be szólhatnak neked meg is néznek az utcán.
2012. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Arról nem tehetsz, hogy mostanság a discos puhap@@@k vannak, akik megijednek, ha kicsit erősebb, vagy menőbb náluk a csajuk. Én magam is Skinhead vagyok, de nem öltözök úgy, mert annyiban igazuk van h a skinhead ruhák eléggé "ilyesztőek". Nem sok lány van, akik skinheadek vagy rockerek. Ha van kedved ismerkedni, írj! ;)
2013. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
100%

Mert a mai "srácok" mind pávák.(Tisztelet a kivételnek.)Nyugi majd találsz valakit.Skinhead-ek igaz kicsit vadabbak mint a többi kis plázap*csa,De vannak fiuk akik erre buknak.

Kitartás!!

Szebb jövöt!

2013. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A gondolkodásmódom alapján azt mondaná rólam a többség, hogy skinhead vagyok. De a kinézetem, és a megnyilvánulásaim alapján, senki nem mondaná rólam. Nincs értelme többet elárulni magadról a külvilágnak, mint amennyi szükséges. Előnyöd nem származhat belőle, hátrányod viszont igen. Nem akkor lesz hátrány, amikor megvernek az utcán. Hanem akkor amikor 2.1-es átlaggal megbuksz az iskolában. Meg nem vesznek fel bizonyos munkahelyekre. Nekem volt szerencsém megbukni társadalomismeretből. Azért mert kifejtettem a véleményemet az mszp-ről, és a kommunistákról. És amúgy én a cigányok nagy részét utálom. Ugyanúgy mint a "magyarok" nagy részét.(2004.12.05) És ismerek rendes cigányokat is. A zsidók viszont... De az a lényeg, hogy nem tudnak nekem ártani, mivel nem leplezem le magam folyamatosan. Neked is hasonlóan kellene gondolkodnod.
2014. febr. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!