Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félnek tőlem a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek tőlem a fiúk csak azért mert skinhead csaj vagyok?! Ilyen ijesztőek lennénk?! 18/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 13:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
tudnál mutatni 1 képet?így elég nehéz megmondani
2011. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
48%
Egyrészt a szkinhed lányokból nem csak a frizura, hanem az öltözködés miatt is hiányzik a nőiesség, amitől elsőre nem tőnnek vonzónak. Másrészt pedig sokan a saját ideológiájukat keverik összevissza, és nem tudják megalapozni a nézeteiket. Persze egy szobkultúra nem feltétlen az ideológia nyomán kell, hogy kialakuljon, de ez esetben azért ez erősen jelen van. És aki azt se tudja, hogy mit hisz, de bátran kiáll mellette, az azért nem tűnik egy okos embernek.
2011. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Ma 14:40 te tudod hogy miről beszélsz?

Nem tudom manapság hogy megy,de régebben a rap bulikba mindig felröppent a hír,hogy jaj ma jönnek ki a szkinyók.A kopaszok verték a rapereket,verték a punkokat,vertek ezt azt.Nem csak a cigányokat.

A médiában elhíresült náci robi,aki a fradista haverjaival csoportosan betámadott egy tehát1 17éves úte szurkoló srácot és nem elég,hogy megverték,de meg is késelték.Akkor abban az országban csak a cigányoktól kell félni?

Szerintem semmivel sem jobbak mint a cigányok.

Meg általában ez a fiatalokra jellemző,idősebb korban azért ezt többen levetkőzik.Ez olyan valahová tartozni kell.És én nem mondom azt,hogy nincs szép,csinos skinhead lány,de rájuk inkább az NDK típus és a nem túl szép arc jellemző.És mint a kérdező is írja magáról ő inkább ilyen.Így szinte természetszerű,hogy valami csúnyább,vagy magukat elcsúnyító,netán brutálisnak beállító kinézetű emberek közt találja meg a helyét.Meg mondjuk hülyén is nézne ki cicababák között,persze kérdéses az is,hogy befogadnák-e?

2011. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak ronda vagy. Nem félnek tőled csak undorodnak. A magyar skinheadek különben is gyáva nyulak, öreg cigányasszony megver egy tucatot egymaga. (Jah és am nem vagy skinhead ha nem vagy felnyírva, csak pózer p*csa)
2011. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
10%

"Szerintem semmivel sem jobbak mint a cigányok."

Ezzel egyet kell,hogy értsek.Ismerek jópár skinheadet..Sajnos.Kevés volt akit bírtam is.


Kérdező,kép nélkül nehéz megmondani,de gondolom ez az öltözködésedben is megnyilvánul.Hát ezért "félnek".

2011. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok ronda, sőt azt hiszem ti lepődnétek meg a legjobban... És megértem a többség baját, hogy a skinhead-ek nagyon 'vadak' és olyanok mint a cigányok, de köztük is megvan az értelmesebb réteg..
2011. dec. 20. 17:00
 27/36 anonim válasza:

nem minden "skinhead girl" nyírja fel a haját..ti inkább a bonheadekről beszéltek mert manapság ők is skinheadeknek mondják magukat..és én személy szerint szeretem a vad pasikat akik erőszakosabbak mint az átlag emberek..


Kérdező!

én inkább valamilyen szinten örülnék neki hogy tartanak tőlem ha nem mernek veled barátkozni, ismerkedni akkor nincsen semmi baj ez van majd lesz valaki aki barátkozik veled tudom mert én is "skinhead girl" vagyok és igen fel van nyírva a hajam.addig is maradj a te stílusodnál akik remélhetőleg követik az "eszmét" általában az ilyen emberek egy rock esetleg hungarista kocsmában találhatod meg.Nem tudom merre laksz szóval nem tudok neked most neveket sorolni de biztos leszek hogy találsz majd hozzád illő barátokat,

2011. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
21%
Nekem az a bajom a skinheadekkel hogy gyávák, és egyáltalán nem a cigányok ellen vannak, mert félnek tőlük, sőt még inkább próbálkoznak barátkozni is, benyalni nekik. Igazából semmirekellő alkoholista majom az összes
2011. dec. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

engem az is taszít (nem haveri szempontból) ha nem végtelenül kedves az illető

f18 szüzike

2011. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
Közölném itt egy pár emberrel, hogy egy Skinhead nem attól Skinhead, mert fel van nyírva a haja, vagy kopasz, hanem attól, hogy mit vall ... Egy Skinhead nem attól lesz az, mert levágatja kopaszra a haját, vagy Bakancsot hord ... Hadjátok már Szerencsétlen kérdezőt, nem is ismeritek, sőt Én sem ismerem, de miért alkottol róla addig véleményt, amíg nem is ismeritek ? Mai fiataloknak nem egyforma az ismerkedési szokása és attól, hogy a normálisabb közeg közé tartozik, elítélik. Fel a fejjel :)
2012. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!