Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam, mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam, mielőtt késő lesz?

Figyelt kérdés
Nem tudok választani két férfi közül, és lassan beleőrülök, nem bírok kilenc hónapja aludni, enni, nyugtatókat szedek ahhoz, hogy egyáltalán fel bírjak kelni reggel. Márciusban szakítottam életem első szerelmével (most 28 évesek vagyunk), azért, mert megcsalt, de valójában én is jócskán hibás voltam az egészben, hosszú ideje éreztem valamit a legjobb barátom iránt, csak sosem mertem magamon kívül bevallani másnak, és sosem tudtam volna odáig jutni, mint a párom. Pár héttel a szakításunk után beteljesült a szerelem a baráttal, nagyon boldog voltam, de fogalmam sincs, valóban a szerelem miatt, vagy, mert a szakítás után jó volt azt érezni, hogy így szeretnek. Abban a pillanatban viszont, hogy megtudta a dolgot, visszajött az ex. Azt mondtam neki, ha be tudja bizonyítani, hogy bízhatok benne, és tényleg szeret, lehet még esélye a dolognak. Találkoztunk jó párszor ez idő alatt, újra közel éreztük egymást a másikhoz, viszont ő időközben végig randizgatott, miközben azt mondta, egyedül engem akar, és kész küzdeni értem. Amint ezek kiderültek, felerősödtek a rossz érzések, és ismét nem találtunk egymásra. Bár állítja, hogy ezeket mind elkeseredésében tette. De mindig adtam neki új esélyt, nem tudtam soha elengedni, végül, mikor úgy éreztem, lehet újra közös jövőnk, talált magának egy komoly barátnőt. Akkor nagyon meggyűlöltem, az új párom viszont végig mellettem állt, pedig mindenről tudott, mellette újra békét és nyugalmat találtam. Egy idő után azonban újra megkeresett az ex azzal, hogy senkiben nem találja meg azokat az érzéseket, amiket bennem, és szeretne velem lenni. Szakított az új lánnyal, bár nagyon megviselte, és velem akar lenni. Én viszont nem tudom megbántani a jelenlegi páromat, akivel, ha nem is lángoló szerelem, de mély és szeretetteljes kapcsolatunk alakult ki időközben. Ő tényleg szeret, mellette nyugodt és boldog, kiegyensúlyozott életem lenne, amilyenre mindig is vágytam, az életemet is rá merném bízni - komoly kapcsolatot hagyott ott miattam. Nagyon fáj, hogy az elmúlt hónapokban ezt nem értékeltem eléggé, viszont úgy érzem, a fájó dolgok ellenére sem tudom kiszakítani magamból az exet (kilenc évig voltunk együtt), ha nem találkozom vele, és úgy érzem, örökre elveszíthetem, az elviselhetetlen ürességet jelent annak ellenére is, hogy van mellettem más. Az igazság emellett az, hogy az exszel rengeteg közös dolog van bennünk, hasonló életet képzelünk, míg az új kapcsolatban ezen a téren nem minden van rendben. Tudom, hogy az egész játék elég tisztességtelen, és megérdemelném, hogy egyedül maradjak, de csak próbáltam mindig a szívemre hallgatni, és senkit sem megbántani. De ide jutottam, és soha nem hallgattam senkire... Nem tudom, mit csináljak, mielőtt még jobban tönkretennék mindent és mindenkit magam körül.
2011. dec. 19. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az exed egy szemét, dróton rángat. inkább most hagyjon ürességet, mint amikor majd két gyereketek lesz, és megint jön egy csinos kislány, akin megakad a szeme. semmiképp nincs vele jövőd, nem egyszer vágott már át. az új barátodat meg becsüld meg, mert nem sok olyat találsz, aki ezeket a bizonytalanságaidat elviselné. addig fogd meg, amíg lehet, mert a végtelenségig ő sem fogja elviselni, hogy mindig képben az exed.
2011. dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
AZ újat válaszd!
2011. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár gondolom nem így lesz, de én egyiket sem választanám. Az ex tényleg szemét, ne higgy neki...Az újat pedig ha nem is tudatosan, de kihasználod. Nem vagy belé szerelmes csak mindent megad neked és biztonságot kapsz tőle.
2011. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hajna88 ***** válasza:
Szia. Egyetértek az előttem szólókkal. Az exed csak azért ment vissza,hogy birtokoljon,és hogy legyen egy fixpont az életében. Érzi,hogy ha lesz új párod,akkor nem lesz biztonság a háttérben. Szerintem nyugodtan kezdj bele egy egészséges,boldog,új kapcsolatba.:) Ne tedd magad tönkre egy olyan alak miatt,aki csak bánt!
2011. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok, köszi mindenkinek, az eszemmel mindezt én is tudom, fogalmam sincs, mért szeretem még mindig az exet. Soha nem szakítottam egyébként még úgy, hogy nekem kellett volna elengedni valakit. Ezt is meg kell tanulni :(
2011. dec. 19. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Töröld ki a fejedből az exedet, ha nem akarod, hogy a másik kapcsolatod miatta menjen tönkre és végül ne legyen senkid. Az új kapcsolatot meg te is feldobhatod ha akarod, csak rá kéne öszpontosítani, nem másra.

Lehet, hogy te sem tettél meg mindent annak érdekében hogy tökéletes legyen a szerelem. Bár a szerelem az csak jön, mint a villám és elsodor mindent, megtanulni nem lehet és nem lassan alakul ki, de azért próbálj meg egy kicsit gondolkodni, hogy neked hosszú távon mi a jobb és úgy cselekedj. Ne hülyüld el az életedet, mint egy tini lány.

2011. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az exeddel teljesen meg kell szakítani a kapcsolatot, egy jo darabig keruld el, zárd ki az életedbol.Igy elkerulheted hogy mindigg "visszaess".Tudom hogy 9évet nehéz felszámolni de minél elobb elkezded annál hamarabb tul leszel rajta.Egess fel minden hidat, kezdj új életet.Azt pedig felejtsd el hogy nem akarsz senkit megbántani.Olyan nincs.Szerelmi ugyekben ez lehetetlen.De minél elobb megteszed a donto lépést annál hamarabb túl lesz mindenki ezen a torténeten.Sok sikert
2011. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!