Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy lehet ismerkedni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy lehet ismerkedni, hogy az utcán, plázában elejtek valamit, amikor egy helyes fiú jön utánam, hátha utánam hozza? 15/L

Figyelt kérdés
Ma megtörtént velem ez az eset. A suliban leejtettem a fülhallgatómat véletlenül, észre sem vettem, és egy fiú utánam hozta. Megköszöntem, de nem alakult ki beszélgetés. Szerintetek máskor beválhat? Még senki nem hívott el randira, pedig nem vagyok csúnya lány, igaz, félénk vagyok. Milyen módon ismerkedjek? A diszkóban lehet, vagy ott hogy megy ez a dolog? Még sosem voltam, de lehet, hogy szilveszterkor megyek a barátnômmel. Segítsetek, szeretnék egy kedves, vicces barátot! 15/L
2011. dec. 19. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem már csináltak ilyet, hogy a csak az egész kulcstömbjét elejtette szerintem teljesen direkt. Én visszavittem neki hátha mégis véletlenül, ő mosolygott rám meg minden, de hiába ha nem jön be a csaj, nem állok le vele ismerkedni.
2011. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szivesen ismerkednék, de sztem fiatal lennél hozzám.19F
2011. dec. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg pont kéne egy füles úgyhogy dobálhatnád előttem is XD

18/F

2011. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
velem eljátszhatod egy kitömött bukszával.aztán majd meglátjuk.
2011. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...vagy ellopja
2011. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alice is így ismerkedett meg a nyuszival...XD
2011. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszok. :D Valami olyannal játszanám el, ami nem baj, ha elveszik. De azért nem egy zsepivel, mert azt senki nem adná vissza. xD
2011. dec. 19. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld meg a szüzességeddel. Lehet, hogy örökre elveszted, de az is lehet, hogy nem...
2011. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem akár be is válhat, de azért ne az új iphone 4-et hagyd el, mert annyira lehet nem nézel ki jól :D
2011. dec. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!