Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejön ez a szívatás a férfiaknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön ez a szívatás a férfiaknál?

Figyelt kérdés
már kiírtam egy kérdést hogy az exem szórakozik velem, előbukkan szakítások után, játszik az érzéseimmel. úgy gondolom megérdemelné hogy kicsit megszívassam. gondoltam arra hogy csinosan, kihívóbban felöltözve találkozok vele, előadom hogy mennyire jó az életem stb... így megmutatva mit cseszett el és mit nem kaphat meg. bejön ez a pasiknál?
2011. dec. 18. 14:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyermeteg s.ggfej...

Te meg szánalmas leszel ezzel a szívatós ötleteddel.

Az egyetlen megoldás ilyen helyzetben, ha nem ugrasz, amikor füttyent, hanem le se sz.rod. Tehát nem elküldöd, hanem nem is reagálsz. Ez elég nehéz lesz, mert nem úgy nézel ki, mint aki túltette magát rajta.

2011. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem tettem túl magam rajta. sajnos.
2011. dec. 18. 15:14
 13/18 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy "szakítások".

Gondolom, ezért keres újra és újra, mert tudja, hogy egy kis potya egészségügyi szexre még hátha rávehet.


Az lenne a szívatás, ha közölnéd, hogy ne keressen, ne hivogasson, van valakid, és komolynak néz ki a dolog.

Felejtsen el.


Te meg majd idővel kihevered.

2011. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 tetris ***** válasza:

Ez a szivatás nem jön be. Ezzel nem fogod visszahódítani, és féltékennyé tenni. Ez a paasas tökre élvezi a helyzetet ami most van, mivel látja, hogy ugrasz rá.

Azzal tudnád leginkább helyretenni, ha egyszer és mindenkorra közölnéd vele azokat, amiket az előttem szóló már tökéletesen leírt.

2011. dec. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
igazából 100%-ra nem volt kimondva hogy VÉGE de érződött. tűnjek el vagy mondjam meg neki akkor? így soha nem tudok túllépni ha mindig előbukkan
2011. dec. 18. 16:48
 16/18 tetris ***** válasza:

Mielőtt bármit is tennél, először magadban kellene tisztába tenni a dolgokat. Először döntened kell, hogy mit szeretnél. Megtartanád-e inkább, vagy elküldeni végleg. Aztán lehet cselekedni.

Nekem úgy tűnik, inkább a pasi megtartásában lennél benne. Akkor viszont le kell ülni vele, és megbeszélni, hogy ő mit akar, hogyan látja a kapcsolatotokat, és hogyan legyen tovább.

2011. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne azért öltözz csinosabban, hogy az orra alá dörgölj valamit. Adj magadra, érezd jól magad, járj el szórakozni a barátnőiddel, és nem válaszolj az üzeneteire, majd megunja. Ha összefutsz vele, koptasd le valamivel. Minél kevesebbet tud a mostani életedről, annál jobban eszi majd a fene.
2011. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, ez nagyon szánalmas. Tanulja meg a leckét, hogy téged elvesztett, te meg rá se ránts. Az sokkal idegesítőbb lesz neki, mint az, hogy produkálod magad előtte.
2011. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!