Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ha a pasim meg mindig beszel a volt baratnojevel?

Figyelt kérdés
Nemreg jottem ossze a mostani baratommal,habar mar regebb beszelunk de neki baratnoje volt!o szakitott a baratnojevel,vegulis reszben miattam...2 evig voltak egyutt.de aztmongja o mar nem bekulne ki vele!viszont aztmondja baratok maradtak s most is beszelnek,szinte naponta(persze csak akkor mondja el ha rakerdezek)...engem ez nagyon idegesit,felek h meg barmi megtortenhet..mi a velemenyetek?
2009. máj. 18. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Bízhatsz benne szerintem, mert ha takargatnivalója lenne, akkor nem mondaná el, mikor rákérdezel, hanem hazudna valamit.
2009. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Figyu ha nem müködött ketöjük közt a dolog akkor biztos meg volt a miértje hogy szétmentek,....Persze hogy beszél vele hiszen 2 év az két év és hirtelen váltani nem olyan egyszerű. Amúgy meg szerintem semmi okod a féltékenységre.... persze hogy rosszul esik neked hogy mi a francért beszél az exével, de nyugi. Azért nem kell figyelmen kívül hagyni de bele sem kell avatkozni. És ha nincsen problémátok ne kreálj mert abból nem jó dolgok szoktak kisülni..:S
2009. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam.. most mondhatnám azt neked hogy ne legyél féltékeny mert nincs okod rá, de nem mondom, mert az ex mindig is problémát fog okozni hidd el, főleg hogy ilyen sokat voltak együtt... mi a barátommal 1 éva vagyunk együtt ezért már enyhült ez a dolog, de még mindig rossz ha látom beszélni az excsajával vagy bármi :(

DE bízz benne mégiscsak részben miattad dobta a csajt ;) ez jelent valamit :)


16/L

2009. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kezd el rágni a fülét, hogy ne beszéljen vele többet, mert kirak, mint macskát sz@.ni. A lány a BARÁTJA is, és éveken keresztül közelebb volt hozzá, mint akár a szülei. Ne akard választásra kényszeríteni. És bízz meg benne, mert ha nem teszed, kifullad a kapcsolatotok a napi veszekedésben. fogadd el, hogy van egy barátja, és ne parázz, és végképp ne előtte. Nem lesz semmi gond, amíg nem kényszeríted rá [akárhogy!!!], hogy legyen. Legyél jó barátnő, és szeressétek egymást, és érezzétek jól magatokat. Ha görcsölni kezdesz ilyesmin, a kapcsolatok fogja megszenvedni.
2009. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én egy 18 éves lány vagyok a párom meg 25. A párom az exével több mint 5 évig volt együtt de úgy hogy az utolsó két évben már együtt is éltek. A párom is beszél a volt barátnőjével. Engem is nagyon zavar. Félek hogyha beszélgetnek egyszercsak előjönnek a régi érzelmek. És azt nem szeretném.
2009. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nalam ugyan ez a helyzet csak nalam lakotarsak lesznek az is normalis ?:)
2015. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!