Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon magányos vagyok, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon magányos vagyok, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nagyon magányosnak érzem magam. Sok barátom van de valahogy egyik sem az igazi.. Volt egy nagyon jó barátnőm(Réka) akivel nagyon régóta ismerjük egymást, de valahogy eltávolodtunk egymástól. Új iskolát kezdtem az éven, de sokáig nem tudtam iskolába menni mert nagyon beteg vagyok, ezért ott még nem igazán van barátom.. Valaki van hasonló helyzetben? Segítsetek :(
2011. dec. 18. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg barátkeresőn v társkeresőn barátokat ismerősöket találni ha az életben vhogy nincs melletted iylen személy akire számíthatnál!!
2011. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj a most meglévő barátaid közül valamelyikkel mélyebb kapcsolatot kialakítani. Menjetek el valahova együtt, szervezzetek egy közös korizást, vagy mozit, vagy csak hívd meg magatokhoz. Gondolom a Réka nevű barátnőd sem egyik pillantra a másikra lett ilyen közel hozzád, nyilván vele is sokat beszéltél, meg csináltatok dolgokat együtt. na így kell ezt az összes többivel is.
2011. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor ujra mehetsz iskolaba probalj meg kedves lenni osztalytarsaiddal amig megkedvelnek.

Mikor ez megvan tartsd veluk a kapcsolatot pl:kerd el teloszamukat,Emailjukat stb...

Beszelgess veluk sokat viccelodjetek stb.

Remelem segiteni fog.


Nekem bevallt :)

2011. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2011. dec. 18. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!