Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért buknak a csajok a meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a csajok a meleg fiúkra? Megéri magadat melegnek tetetni hogy 1éjszakás kalandot összehozz? 23/F

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

igen


legjobb ha s.ggberaknak, utána lesz csak sok csajod

2011. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
hát ha azt akarod hogy sp és fluor rád másszanak akkor igen egybk nem
2011. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
tévedésbe vagy öcsém, nem buknak a csajok a bu*ikra!
2011. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a lányok ha meleg fiúkkal vannak együtt, az sztem csak azért van, mert barátozni akarnak, nem másért

de ez csak az én véleményem

2011. dec. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Homo Phil ***** válasza:
Szerintem a csajok nem "buknak" a meleg fiúkra. Egyszerűen csak arról van szó, hogy a nők ösztönösen megérzik, hogy egy férfi "veszélyt" jelent-e számukra vagy nem. Azaz csak azért akarja megismerni, hogy ágyba vihesse vagy sem. A meleg férfiakkal jobban meg tudnak nyílni, közelebb tudják engedni magukhoz érzelmileg. Ennyi az egész. Attól, hogy úgy csinálsz mintha meleg lennél nem fog sikerülni ágyba vinni a csajt, kivéve ha olyan lányt akarsz megszerezni, aki nem érzelmileg akar kötődni, hanem azt képzeli, hogy az a küldetése, hogy a meleg fiúkat meg kell "térítenie" :-)
2011. dec. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hetero csajok nem buknak homoszexuális fiúkra, ahogy fordítva sem. Ez a díszbziság, ahogyan a homofóbok nevezik, igazából a páwa-"kúltúra", de azt viszont ezek a páwák nem tudják hogy ez a New Jerseyben élő olasz-amerikaiak-, és az amerikai meleg kúltúra egybemosása. Ha egy magyar páwa végigmenne egy amerikai utcán, minden meleg kikezdene vele...

Személy szerint engem is állandóan meggyanúsítanak a barátnőim, hogy én nem is vagyok meleg, csak eljátszom, hogy így közelebb kerüljek hozzájuk, és megfektessem őket, pedig nagyon nagyon nem. :DDD Szóval nem éri meg melegnek tettetni magamat, mert kár tettetni, hisz az vagyok :))

F/16

2012. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!