Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy csaj szakít a pasival, aztán a pasi összejön a csaj tesójával?

Figyelt kérdés
a szakítás simán balhé nélkül ment, rövig kapcsolat után, olyan indokkal, hogy nem szereti.
2009. máj. 17. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt elég durvának tartom nekem biztos nem tetszene a dolog még jó hogy az én tesóim ilyet sosem csinálnának...........
2009. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vagy egy ismerősöm. most fog szakítani a bnőjével hogy összejöjjön annak nővérével a nagyobb mellei miatt!
2009. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igazábós sosem volatm még ilyen helyzetben.. valaki esetleg elmagyarázná, hogy annak, a csajt, akit elvileg már nem érdekel a srác, miért zavarja ez? csak mert tesó? vagy másért zavarja?
2009. máj. 17. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
És a tesót nem, mármint azt aki nem number van.???
2009. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a kérdés az, hogy miért zavarja a csajt aki szakított velem, hogy jóban vagyok a tesójával? hosszab kifejtést is írhattok. köszi
2009. máj. 17. 23:28
 6/11 anonim ***** válasza:

Igazándiból ez a csajnak ugyeshet le hogy te szándékosanvagy jóban a tesojával hogy őt piszkáld ezzel.

Márézt egy szakitás után az ember távol akar lenni a másiktól te meg odajárkálnál a tetvéréhez.meg amugyis nemtudom, elég gázos egy helyzet. Egy kis idő után nem gáz, de rögtön szakitás után a testvérével járni hát...

2009. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

Az én véleményem, hogy ilyet egyszerűen nem illik csinálni.. Nem akarlak megbánteni, de szerintem ez egyrészt cikis, másrészt meg mindenkit hülye helyzetbe hoznál vele. De legfőképpen magadat. Az előző tesónak ez biztos nagyon rosszul esne, a második tesó meg nem hiszem, hogy komolyan venne. Arról nem is beszélve, hogy az ő kettőjük viszonyát is megmérgezné hosszú időre. Az új "barátnőddel" egy perc nyugtotok se lenne, és ez rányomná a bélyeget mindenre.

Szerintem semmiképp se tedd ezt, nem becsületes/fair dolog és nem is férfias.

2009. máj. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsokat. :)
2009. máj. 18. 08:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy lenne, én összejönnék a hugicával, nagggyon jó csaj. De megérteném, ha a mostani barátnőm hülyét kapna. :P
2009. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha Ő szakított Veled, akkor egy szava sem lehet, le kell nyelnie a békát, amíg nem dörgölöd az orra alá a dolgot. Igazából még az is zavarja, hogy mivel ő rakott ki, jogot formál rád valamilyen perverz módon, és ebbe nem fér bele, hogy te ilyen hamar tovább léptél.
2009. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!