Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy helyes pasi..van barátnője..de hallottam a legjobb barátjától , hogy nagyon bejövök neki..beszélgettem a barátnőjével aki szerintem totál hűlye..( ezt nem azért mert féltékeny vagyok , de megkérdeztem h hogyvan .... a barátja erre ő elkezd pattogni , hogy honnan tudom h ki a barátja stb. mikor az egész suli tudja h ők ketten járnak..na de ez nem lényeges )miután befejeztem a csajjal a beszélgetést átküldtem a pasijának h lássa ő is h milyen egy hűlye kis libával jár...( küldtem röhögős smiley-at..) erre ő nem irt vissza .. pedig azelőtt nagyon jükat dumáltunk..azóta nem is ir..megbántottam? Ha igen..akkor mit csináljak , hogy kiengeszteljem?

14/L


2011. dec. 15. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

hát szerintem jól elszartad, most azt hiszi, hogy valami szarkeverő liba vagy, ami egy kicsit igaz is. Ilyet nem szabad csinálni, ebből is látszik, hogy éretlen vagy még az ilyesmihez.

Ha azért nem ír vissza, mert megharagudott, akkor személyesen kérj tőle bocsánatot, ennyi az egész.

2011. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!