Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek a kiszemeltemmel? Egyszerűen semmi nem jut eszembe néha.

Figyelt kérdés

Tudom, sok ilyen kérdés volt már, és gyakori probléma, de nagyon szépen kérlek titeket adjatok tanácsot!

Elég furi lenne, ha csak úgy odamennék hozzá, hogy szia aztán csend..meg ha beszélgetünk is, egy idő után csend. Ilyenkor mit mondjak? Nem szeretnék rárontani hogy szeretem..Hülyeségek is jöhetnek, ha jól veszi ki magát, nekem még arra sincs semmi ötletem:S


2009. máj. 17. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fiu vagy akkor nagyobb a gáz,ha csaj akkor a fiu ugyis kitalál valamit(elvárás).Ha meg pasi vagy akkor ha nagyon nincs miröl beszélni,az éppen aktuális,akkor és ott történtröl kell beszélni.Pl egy cirkuszba,nézd azt a nyomi bohócot,elbaszták a cipőméretét,vagy mittom én,szal érted,valamit,Buszoztok,és látod a gyereket h elesett,ako mondod h szegény elesett,és vérzik a lába,te is estél már igy el?És akkor mindenböl egy ilyen ki történetet kihozni.
2009. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha csak úgy vagyunk egy zárt helyiségben?:$ egyépként lány vagyok..
2009. máj. 17. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz ha nem jut eszébe semmi. Elég gyakori dolog és kevés férfinak megy józanul a másik nem szórakoztatása :)


Nekem egy örök favoritom az, hogy kinézek az öltözékén valamit. Nyaklánc, felső, cipő egyszerűen bármit. Odamegyek és megkérdem honnan szerezte, mikor, mennyi volt akkor. Csupa általános dolgot, azért hogy a feszültség oldódjon BENNEM. Ha megkérdi miért csak hazudd hogy van egy hugod és jön a szülinapja. Álltalában innen valamerre el lehet terelni a beszélgetést. Ha nem akkor megköszönöd és továbbállsz. Majd belefutsz máskor is nem kell elsietni a dolgot.

2009. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha lány vagy akkor öcsidkéd van vagy bátyád :D
2009. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok.Ha csak ugy vagytok egy helységben,akkor is eljutottatok egytt vagy külön oda,abbol kell improvizálni(kicsit standupcomedy show a dolog:D).Amugy én fiu vagyok,Mindig igy improvizálgatok,mert egy osztályba járunk,mindent tudunk egymásrol,ezért mindenhol figyelek h minél többet tudjak beszélni.Mindenhol történik valami,Egy lakásba vagy,mi történhetnek?hát leszakad a wclehuzo,betörik az abjak,a tvbe látsz vmit,inprovizálj!Amugy a fiu dolga az állandó téma félig meddig sztem.Amugy mi 2 éve együtt vagyunk(17/f)
2009. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Annyit szeretnék mgé kérdezni, hogy ez akkoris működhet, ha ő nemtudja hogy beszélnünk kellene akármiről is?:$
2009. máj. 17. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!