Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom h szeretem-e még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom h szeretem-e még a barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy párkapcsolatom már lassan 5 hónapja és nemtudom eldönteni h szeretem-e még a páromat!!! Minden hétvégén ( am meg minden nap iskolában találkozunk ) találkozunk vagyis lejön hozzám de néha tökre úgyérzem h sok és kitalálok vmit h ne tudjon jönni mert mondjuk megtiltották vgay most beteg vagyok v vmi kézzel foghatót és ez mostanság elég sokszor fordul elő!!! Aztán régen imádtam vele csókolozni most ezt is soknak találom minidg minden percben csókólozunk!!!! És ez idegesít persze van amikor nagyon jó meg minden csak néha idegesít!!! Vannak olyan húzásai ami egyszerűen eltürhetetlen mégis eltűröm pl ne mennyek el bulizni mert ő sem ment, akkor ne csináljunk semmit csak feküdjünk egymás mellett és bámuljuk a plafont, mikor elmehetnénk eggyütt bulizni + a haverok akkor ne mennyünk mert csak velem akar lenni és nem a többiekhez jött le hanem hozzám és ezektől annyira kivagyok már de ha megmondom neki akkor megszakít amit nem akarok mert nemtudom de nem akarom sztem még szeretem de lehet h már csak megszokás????? kérlek segítsetek fontos
2008. márc. 26. 20:16
 1/5 anonim válasza:
100%

sziia!

szerintem az őszinteség a legfotosabb. de az, hogy nem akarsz vele szakítani, már egy jel arra, hogy szereted:) bár ezt igazán csak te tudhatod.

ha tudod, próbáld meg megbeszélni vele a dolgokat, hátha megért, és esetleg ritkítsátok a találkozásokat, később lehet, hogy vágyat érzel majd rá, h megint újra lásd többször;)

2008. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a no buli szokást kinővi!Figyi engem a barátom nem enged el a BANKBA(=diszkó)mert ő nem szereti.Nem járhattam oylan ruhákba amik neki kihívónak tűntek(kint a derekam,miniszoknya nem nagyon csak kicsit-térd fölöttig ért,nagy vita volt ha a vállam kint volt a vállas pólómból stb.)De mára már kinőtte,mert megbeszéltük öszintén,hogy enkem így nem jó.Figyelj enkem nagy ritkán eszembe jut,hogy avlyon milrt is szeretem őt??Egyszerűen enm tudom eldönteni.De ez már pillanat alatt elmúlik!...
2008. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezzel más is van igy...az én barátom is szinte ezt csinálja, mindenkire féltékeny, és nélküle nem is nagyon járok sehova...mondjuk nekem igy megfelel...ha neked nem ülj le őszintén beszéljétek meg, nem lehet annyira önző, hogy emiatt szakitson veled, ha még is nem szeret igazán...
2008. márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ő jobban szeret téged mint te őt, ebből amit írtál nekem ez derült ki! Gondolom fiatal vagy még. Sok barátod - párod - szerelmed - kapcsolatod lehet még az életedben, akikkel úgy érzed, szép az élet. Az őszinteség meg alap, azzal, hogy mindenfélét kitalálsz, hogy ne találkozzatok, ne is haragudj, de nem tanúsítasz túl sok tiszteletet felé. Ha meg azért nem mered elmondani a dolgokat mert akkor "biztos szakít", ez nem indok, ha mégis, nem vagytok egymáshoz valók. Így nem fog megismerni téged, mit érzel, mit gondolsz, és te sem tudod az övét, anélkül pedig...

Szóval első lépés az őszinte beszélgetés. Nem hibáztatás, nem ítélkezés, nem bunkózás, hanem érdeklődő, nyitott szívvel, melegséggel a másikhoz fordulás, hogy érez, és te hogy érzel ezzel meg azzal.

Másik. Ha már azon gondolkodsz, szereted-e őt, gondolod, szereted még? Te bulizni akarsz, másokkal lenni, barátokkal lógni, nem pedig "csak vele" lenni.

De lehet, hogy én gondolom rosszul.

2008. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz szakítani, akkor szereted:) de néha érdemes egy kis szünetet tartani. :)
2008. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!