Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz lenne egy tekintélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne egy tekintélyes srácnak tizedikesként összejönni egy nyolcadikos csajjal?

Figyelt kérdés
Szegedi vagyok,és a csaj csak 1 évvel fiatalabb mint én,mégis 2 évfolyam van köztünk.Nyilván érdekelne mások véleménye is meg a tanároké is valamilyen szinten.Ha összejönnék vele félek lenéznének h fú csak nyolcadikos csajjal megy meg h csak ennyire vagyok érett...stb.
2011. dec. 13. 21:02
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nem gimi,hanem szakközép
2011. dec. 13. 21:54
 12/24 anonim ***** válasza:
És mi az értékmérő? Kinek van több rekesz Kőbányaija ?
2011. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

:D pofon!

De amúgy nem lenne gáz... nekem 4 évvel idősebb a barátom (9-es vok) senki sem szólja meg érte.. mert látják h egymásnak vagyunk teremtve. ennyi

2011. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"mégis 2 évfolyam van köztünk"


te vagy 12.-es ő meg 8.-os ,amennyiben számításaim helyesek ez 4 évfolyam..úgy már gáz ha 1 év van köztetek, mer akkro a csaj bukhatott párat, de még mennyit..

én inkább a magányt választom mint hogy egy 8.-assal alázzam magam

2011. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Tekintélyes neked a kánkorodott apád fa..sza te kis csüttfa..sz ,

Egoista öntelt egy alak lehetsz. jobb is hogy nem jön össze veled csak elbutítanád.

Még én se vagyok tekintélyes 2céggel telephellyel meg 3 autóval. Neked mid van hogy tekintélyes vagy??

2011. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
bravó fa5zfej,ha azon a szinten vagy,h megpróbálsz beoltani egy 17 éves srácot,nem is tudom hogy lehet 2 céged...
2011. dec. 13. 22:36
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Sírok :''DDD Mintha te lennél az angol korona örököse és feleségül akarnád venni a sarki zöldséges árufeltöltőjét :DDD

Made my day ..

2011. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém téged úgy nyakornvernélek, és úgy látom a válaszokat olvasva, hogy nem csak én! Meglátszik az értelmi színvonalad, hogy mindenki ugyanazt írja neked, de te nem, mert te csak írod vissza a trágár kifejezéseket, mert azt hiszed ettől lesz igazad! Szerintem te túl sok amerikai filmet néztél. Te nem vagy tekintélyes, te egy KIS SENKI VAGY. A hátad mögött biztos mindenki utál, csak nem mondják neked. Ha normális srác lennél nem írnál magadról ilyet. Úgyhogy most írhatod, hogy én milyen ..................... vagyok, azzal csak magadat járatod le, hogy nem tudod elviselni, ha mások (többen) negatív véleményt mondanak rólad! Egyszer úgyis pórul fogsz járni a nagyképűségért, akkor majd gondolkozz el, hogy mit rontottál el!
2011. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha a "tekintélyes" szót kicserélted volna a korodra, akkor egyből más lenne a leányzó fekvése, de így mindenkinek az jön le, hogy azt gondolod magadról, hogy te sz.rtad a spanyol viaszt miközben feltaláltad a rák ellenszerét és eljutottál a Szaturnuszig.
2011. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

jajj... sz@rd már le

kit érdekel mások véleménye? ha tetszik jöjj össze vele azt kész! ilyenen nem kell gondolkozni

2011. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!