Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom és én féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom és én féltékenyek vagyunk egymásra. De ő nem tűri, ha ugymond ok nélkül vagyok az. Miért?

Figyelt kérdés
Én egy fiúval sem beszélhetek, a régi jó barátaimmal sem, az ő legjobb barátjával sem, nem mejek sehova nélküle, ő is csak kávézni... de ha kimegy, félek csajozik, és rá szoktam kérdezni ugye nem csajozik vagy csajokkal sétál, és nem szereti... nem bizom benne, mert többször hazudott, de nem csalt meg tudtommal, szinte egyvégbe együtt voltunk... ha összevesztünk örökké sirt béküljünk ki, velem akarja le élni az életét, de nem értem akkor miért zavarja ez?
2011. dec. 13. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megfulladnék egy ilyen kapcsolatban. Mi a jó abban, hogy egymást akarjátok birtokolni?
2011. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkit zavar a beteges féltékenység. Gondolom, azokat is, akik szintén féltékenykednek a levegőre is a párjuk körül.
2011. dec. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!