Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan terelgethetném a barátnőmet az orális szex felé?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
izgasd fel kezd el simogatni itt-ott aztán rakd a kezét a combodra majd később pont oda:)
2011. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Terelgetni? a barátnőd birka? XD
2011. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 arc18 válasza:
61%
terelőkutyával
2011. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy bégessen mint egy bárány.

-Bebarangolnád velem a világot?

-Beee.

-Bekapcsolhatom a zenét?

-Beee.

- Betehetem a szádba?

-Beee.


Aztán itt elkapod. :-)

2011. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ugy látom a birkás beszólásom megihletett vki xDD
2011. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát, finoman közöld vele, hogy alkalomadtán szeretnéd kipróbálni vele, mert izgat a dolog, de hangsúlyozd, hogy csak ha van hozzá kedve, és nem sürgős, nem akarod siettetni. Ha van benne minimális hajlandóság, csak még fél, szégyellős, esetleg egy kicsit undorodik a gondolatától, akkor türelemmel és kedvességgel sokat elérhetsz.

Nekem is több mint fél év kellett hozzá, de mivel barátom megértő volt, és abszolút nem erőltette, szép lassan eljutottunk odáig, hogy megpróbáltam, és azóta már imádom.

23/N

2011. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

@ma 18:22


A beees válaszoló vagyok. Ja nem láttam a hozzászólásodat, csak utána vettem észre. :-) Én is röhögtem rajta, hogy másnak is a bárány ugrott be. :-D

2011. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, barátnőd mennyi?
2011. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Napkiraly ***** válasza:
Kend be a kedvenc csokijával. Vagy vetkőzz meztelenre, kezdd el az előjátékot, és mutogasd neki a brét. Üljön valahol, hajolj fölé, és csak tedd a szája elé, intha izgatni akarnád a látvánnyal!
2011. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
béjbe? cum? cum?
2011. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!