Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátod/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátod/barátnőd a következőt tenné?

Figyelt kérdés
Mit szólnál, ha a barátod/barátnőd az exével (akivel nem jártak, csak félig-meddig és a te párod nagyon szerelmes volt belé) beszélgetne arról, hogy mi mindent csináltak régen együtt és, hogy hiábnyzik neki az az időszak a párod arról kérdezgetné az exet, hogy szerette-e?
2011. dec. 12. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Pofán verném mindkettőt, majd angolosan távoznék az életükből. Ha ez kell nekik, megapják- de velem ne szórakozzanak.

19N

2011. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Megmondanám neki, hogy ez engem kib@szottul zavar. Ha továbbra is csinálja, visszaküldeném az exhez.
2011. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most megmondtam neki, hogy tudom, hogy ezekről beszélgetnek, erre elkezd hisztizni, hogy nincsen probléma, csak, ha csinálok, ha én csinálok.... ba-zmeg.
2011. dec. 12. 17:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze amint meghallotta, hogy megnéztem az e-mail-jeit, rögtön elkezdett hisztizni, hogy nincs jogom olvasni a leveleit....
2011. dec. 12. 17:12
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Elverném az arcát a fszommal.
2011. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most meg közölte, hogy bolond vagyok és fas.zságokat beszélek és elővette a gépét és filmet néz....
2011. dec. 12. 17:26
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Lehet,hogy megcsal/megcsalt/meg fog csalni és fél, hogy esetleg fény derül a kis turpisságokra..

Értelmes férfi megnyugtatna, hogy csak te vagy- bár kimagyarázni nem tudná magát a helyzetből, mmint h a volt nőjével újra közelítenek egymáshoz nosztalgiázás formájában.

Vaj van a füle mögött, ezért acsarkodik:/.

2011. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Aztán oda jött és sírt, hogy ne haragudjak, hogy így beszélt csak nagyon rossz napja volt és rosszul ésik neki, hogy erre gondolok, mert sose csalna meg.

azt mondta, hogy régen beszélt a csajjal és jól esett beszélgetni vele, de attól még most velem érzi magát a legjobban és sose cserélné le a múltat a jelennel.

2011. dec. 12. 19:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Önmagában nem bűn, de gyanús.
2011. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 napietus ***** válasza:

tapló vagy, hogy nézegeted más levelezését. apám nem csinált ilyet basszus...


pasid meg egy sirdogáló kislány.


összeilletek.


29/n

2011. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!