Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne venni egy 17 lassan 18 éves fiúnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide írtam a kérdést, de ezt nézik a legtöbben.

Lassan 1 éve vagyunk együtt.

Biciklizik, de mindene meg van ami ahhoz kell..

Szóval biciklis dolog az mindenképpen bukott.

Nyakláncot, karkötőt, övet ilyesmit nem hord.

Van kedvenc együttese, de szerintem nem érek el vele semmit, ha veszek neki, olyan cd-t, mert simán letölti a netről a számokat.

Szóval légyszíves mondjatok ÉRTELMES ötleteket.:)

köszii


2011. dec. 12. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én értelmetlennek tartom a sok "haszontalan dolgot", gondolok itt arra, amit úgyis megvesz , mert kell ilyen pl a tusfürdő, ruhanemű stb. én nem örülnék ilyennek a páromtól !


Szerintem vegyél neki kedvenc csokijaiból, vagy ha szereti az aszalt gyümölcsöket ezekből veszel amennyit pénzben rá tudsz szánni és a te saját kezeddel ötletesen kitalálsz valami csomagolási módszert és ennyi :)

szerintem arról szól az egész ajándékozás, hogy örömmel add , nem lényeg mit !


ui: mondjuk egy nagy szaloncukor formát el tudok ilyennek képzelni csomagolásnak :)


16/L

2011. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csomagold be magadat én örülnék neki
2011. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszii aranyosak, vagytok.:)

Igen az első válaszolóval teljes mértékben egyetértek. Én sem szeretnék haszontalan dolgot.

Köszönöm

várom még az ötleteket.

2011. dec. 12. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
az ehető ajándék mindig jó én örülök neki 18f
2011. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!