Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet érzek iránta?

Figyelt kérdés
Rengetegen írják, hogy pillangókat éreznek a gyomrukban, meg iszonyatosan dobog a szívük, ha meglátják a párjukat. Hát nálam ez valahogy nem jelentkezik. De minden percben rá gondolok, ha nem vagyunk együtt nincs jó kedvem, ha valamit meglátok, ami rá jellemző, vagy rá emlékeztet, egyből mosolygok. Csak ez a pillangó és szívdobbanás nem jelentkezik. Szerelmet érzek vajon iránta, vagy még csak kialakulóban van? Már elmondtuk egymásnak, hogy szeretjük a másikat. 19/L, 21/F
2011. dec. 12. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?Az első pár randin sem volt szívdobogás?
2011. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lassan 3 hónapja vagyunk együtt, az első pár randin izgulás volt, meg csodálat inkább. De amúgy érzem, hogy törődnöm kell vele, minden percemet vele tölteném, ha tehetném, de nem akarok ráakaszkodni. Mindig várom, hogy végre találkozhassunk, és ha nem tudunk nem érzem jól magam.
2011. dec. 12. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha pillangókat éreznél a hasadban akkor ajánlatos felkeresni az orvost, mert komoly gyomor/bélbetegséged lehet.


A szívdobogás érzés pedig utalhat szívproblémákra.


Így hát inkább örülj, hogy ezek nincsenek meg.

Nem ezektől leszel szerelmes. Azt pedig mi végképp nem tudjuk megmondani neked, hogy mit érzel.

2011. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem érzek pillangókat (soha nem is éreztem), pedig tudom, hogy szerelmes vagyok a páromba. Szerintem ezzel semmi baj.
2011. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hu, akkor jó :) Mert én is érzem, hogy szeretem, de mint írtam, rengetegen írták, hogy pillangókat éreznek, meg hevesebben dobog a szívük, stb. Én csak azt érzem, hogy nem tudnék élni nélküle. Szerencsémre nem az a mindent egyből akarok fiú, mondtam neki, hogy még nem akarok lefeküdni vele, és megértette és nem is tervezte még :) Annyira szeretem :)
2011. dec. 12. 11:50
 6/9 anonim ***** válasza:
nem pillangók.. Kicsit olyan, mint mikor bemész vizsgázni. Csak mégis jó valahogy..
2011. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor szerencséd volt még viszonylag:) harmadik exem vizsgaidőszak kellős közepén szakított velem, és volt pofája azt mondani, hogy de azért tanuljak csak, mert fontos az egyetem. ja, ez a legideálisabb körülmény a tanuláshoz:/ nekem valahogy ilyen szerencsétlenül alakulnak a szakítások :(


Ha felteszel egy ilyen kérdést, tehát azon lamentálsz/aggódsz, hogy vajh' szerelmes vagy-é, akkor nem vagy az. Érezhetsz ragaszkodást, bajtársiasságot, felelősséget, szimpátiát, de az nem szerelem. Ha igazán szerelmes leszel valakibe, valósággal kába leszel, eszedbe se fog jutni, hogy ójajj, ez szerelem? De ha úgy neked jobban tetszik, tőlem megkapod a pecsétet, hogy szerelmes vagy...

2011. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, mást kopiztam be:) a Kérdező legutóbbi hsz-át akartam:)
2011. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kételkedek abban, hogy szerelmes vagyok e, csak már párszor leírtam azt a pillangós és szívdobbanós érzést nem érzem. És ez idegesít, nem az, hogy az érzéseim szerelem felé hajlanak e vagy vmi más felé
2011. dec. 12. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!