Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban ez?

Figyelt kérdés
Az hogy havonta legalább egyszer elmenjetek ey moziba? Egy cukrászdába? vagy bárhova?
2011. dec. 12. 09:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sztem heti 3-4 normális, de már szétmentünk szal mindegy 20
2011. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Volt barátom "otthon ülős" típus. Azért teszem idézőjelbe, mert a maga módján mozgalmas az élete. Munkájából adódóan gyerekekkel foglalkozik, ezért hétvégén is sokat van velük. Mikor együtt voltunk, engem is állandóan elráncigált kül. gyerekprogramokra. (kirándulás, bábelőadás, gyerekkoncert, nomád táborozás, stb. ) Elmondhatom magamról, hogy nem ez az én világom. Egy darabig még élveztem is, de amikor minden hétvégénk így telt, akkor már elegem lett. Inkább szerettem volna vele kettesben elmenni valahova néha, de nem mentünk sehova. Ha volt egy szabad napja, akkor is a számítógép vagy a tv előtt kuksoltunk. Nyaralni a családjával mentünk, pedig megtehettük volna, hogy kettesben megyünk.


Ha az egyik félnek igénye van az efféle programokra, akkor időnként be kell iktatni szerintem. Különben nagyon ellaposodhat a kapcsolat.


24/n (exem 28/f)

2011. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
utolsó, miért lett vége? emiatt?
2011. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem emiatt lett vége. Ez csak hozzá segített. Miután én nagyon besokalltam a kényszerprogramokból, én inkább el sem mentem. A segítő anyukák közül viszont jártak ezekre a programokra, és hát...egyikük nagyon megunhatta a férjét, és bepróbálkozott az én drágámnál. Sikerrel is járt. Miután megtudtam, rögtön kidobtam.
2011. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Huhhhuu ez picit gááz ://
2011. dec. 17. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!