Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban ez?

Figyelt kérdés
Az hogy havonta legalább egyszer elmenjetek ey moziba? Egy cukrászdába? vagy bárhova?
2011. dec. 12. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a havi egy ilyen program kevés.
2011. dec. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem hogy akkor nálad hogyan működik??? Egy hónap mondjuk?
2011. dec. 12. 10:10
 3/15 anonim ***** válasza:

így általánosságban egyáltalán nem fontos, ha mindketten inkább otthon maradós típusok.

ha az egyikük menne, a másikuk maradna, akkor nincs jövőjük, nem illenek össze.

2011. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kellenek a közös programok, összekovácsolnak, meg mégis "ünnepek", alkalmak egy kapcsolatban.
2011. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát mi például rengeteget kirándultunk még az idő engedte a legtöbb hétvégén elmentünk valamerre. Első válaszoló voltam.
2011. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos. Én barátom se nagyon szeret menni sehova, pedig én mennék.

Mondjuk én ezt nemes egyszerűséggel megoldottam úgy, hogy eljárok másokkal.

Bár most suli miatt kb aludni sincs időm, nemhogy programokat csinálni. :)

2011. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát 1hónapban 1 ilyen program tényleg kevés.És most nem a pénzre gondolok.Én kimozdulós típus vagyok,pörgős is vagyok ráadásul.Hétköznap lehet összebújni egy jó film előtt,finomakat enni otthon vacsorára,de hétvégén nekem kell a levegő.Séta(közben egy meleg tea,kávé bármi),vagy kirándulás...Persze nem baj ha nem minden hétvégén van program,de havi 1 este azért tényleg kevés....

Ha már együttlaktok,akkor nyílván a hétvégi bevásárlás is egy jó program tud lenni utána egy közös főzéssel,sütéssel,filmmel.

Apró megelepetésekre a nőknek pedig szűksége van.Havonta egy szál szép virág.(hidd el nem kell díszes csomagolás,szalag,celofán,elég csak csupaszon is egy vörös rózsa,vagy orchidea!).

22N

2011. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nálam most pont ez a vita oka, 4hónapja vagyunk együtt, korábban már jártunk csak végett ért egy nő miatt, akivel a barátom összejött, majd azt dobta ismét miattam, őt a 3hónap alatt elvitte moziba vidámparkba diszkóba strandra látóképhez, kutyakiállításra, engem pedig sehova nem vitt el, elmentünk egyszer állatkertbe de azt is én fizettem magamnak, picit rosszul esett, meg anno mikor jártunk moziba.Furcsálom, mert azt mondta engem jobban szeret mint azt a lányt, ő mégis megérdemelte hogy elvigye ide oda engem pedig nem.Nekem nagyon fáj ez.Azt mondja hogy engem nem engednek a szüleim, de engednének, na meg ha már itt járunk a suliból lógást sem engedték, a szexet sem engedték régen, az még sem volt probléma.Meg hogy ő mondja hogy menjünk sétálni,hát jó rendben mehetünk, de ami pénzbe kerülne azt már nem érdemlek, és ez nem kihasználás ne értse senki félre, csak jól esne ha egyszer ő hívna el valahova.Mert nem vagyunk 20éve együtt hogy ne lehessen félretenni egy kis pénzt amit rám fordít úgy mond
2011. dec. 12. 11:12
 9/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h ez a pasi álmaid pasija :(
2011. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolat függő. Van aki közösen megy el bulizni, van akik csak otthon filmeznek és élvezik egymás társaságát és van akik járnak el helyekre. Szóval ez annyira nem fontos momentum!
2011. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!