Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor ez azt jelenti biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez azt jelenti biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Ha van olyan női személy az életemben akinek a belső tulajdonságait elég vonzónak találom ahhoz, h szívesen esélyt adjak egy kapcsolatnak biszex vagyok? Eddig csak férfiakkal volt párkapcsolatom de a női testet is vonzónak tartom ettől függetlenül általában a nők nekem túl "nőiesek", de most van egy kivétel. Mit gondoltok?
2011. dec. 12. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az vagy, de nincs ezzel gond :)De miután csókolóztál vagy lefeküdtél vele tuti biztosan rájössz, hogy megmozgat-e vagy sem :) 21/F
2011. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogadni mernék, hogy 25-nél kevesebb vagy. Idővel majd magadra találsz.
2011. dec. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ.
2011. dec. 12. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha izgat a dolog, és nem ítéled el magadat érte akkor miért ne??

A lényeg hogy boldog legyél.


De vigyázz, nem mindenki olyan nyitott, hogy ezt elfogadja. Szóval amíg nem komoly a dolog, de már belevágtatok, én nem verném nagy dobra...


23F

2011. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamennyi biszexség minden nőben van, legfeljebb tagadja. Ennek evolúciós okai vannak. Pl.: a nagymacskák a kölyköket csapatban nevelik, összefognak, hogy a hímek ne ölhessék meg és ezért újra pározhassanak, de rengeteg példa van rá.


Nem kell miatta aggódnod. Páromnak is volt ilyen kalandja, még is normális kapcsolatunk van.

2011. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2011. dec. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!