Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már azt jelenti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már azt jelenti hogy biszex vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

Múltkor átjött hozzám a barátnőm és nagyon unatkoztunk. A barátnőm elkezdett maszturbálni. Alig hittem a szememnek. Vicces volt! Aztán én is elkezdtem és egymás előtt csináltuk. Egy kis idő múlva (már nagyon begerjedtünk)azt mondta feküdjek a hátamra és elkezdett ujjazni engem. Aztán én őt. Aztán az ujjazásból nyalás lett. A végén annyira kifáradtunk ,hogy elaludtunk és egymás karjaiba ébredtünk.

Nem bántam meg ,de még is érzek valami olyat hogy "nem kellet volna". Ez már azt jelenti hogy biszex vagyok? (ha lenne alkalmam megtenném újra!)

L


2011. ápr. 14. 15:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy nem feltétlenül jelenti ezt.

egyik volt o.társam is nyalta már ki egy barátnőjét és vissza, de attól még nem leszbikus, sem biszex. én onnantól számítok valakit ezeknek, hogy érzelmi kapcsolatot is ki tudna alakítani a saját nemével.

2011. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nemtudom

de én is szívesen beszállnék közétek :$ lány vagyok :)

2011. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen. Azt írtad'Ha lenne rá alkalmad megtennéd újra'. Tehát akkor biszex vagy. És élvezted is szóval.. Megtörtént mostmár ne szégyelld emiatt magad. Nem kell másoknak tudni róla.
2011. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Szerintem nem vagy biszex,mivel a barátnőd csinálta és nem egy fiú.A biszex az hogy egyszerre szereted a fiúkat és lányokat is..Egyértelmüen nem vagy az. És jó barátnőd lehet,megcsinálja azt amit szeretnél:DD
2011. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Hoppá előző vagyok..Nem vettem figyelembe hogy lány vagy..Szóval biszex vagy bocsi
2011. ápr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

direkt nem írtam a kóróm!

igen szeretem a fiúkat..de most úgy érzem ,hogy a barátnőmre is gerjedek..:S

2011. ápr. 14. 15:44
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha szereted a fiúkat is, és most képes voltál lánnyal csinálni is ezt-azt (itt most mindegy az érzelmi alap) akkor biszex vagy. Mert aki nem biszex, az nem lenne hajlandó bárkinek is csinálni valamit :) érted? Te mindkét nemmel szívesen csinálod, csak rajtad áll melyiket szereted jobban. "(ha lenne alkalmam megtenném újra!) "- Ebből meg egyértelmű.

mint írtam, nem muszáj másoknak erről tudni. Ez a te életed. Mondjuk az sem mindegy hány éves vagy, de ha már megtörtént nem tudsz rajta változtatni.

2011. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

15:45

megtenném újra..és újra de ettől függetlenül nem szeretnék biszex lenni..számomra ez olyan mint egy betegség..:(

2011. ápr. 14. 15:47
 9/18 A kérdező kommentje:
tudok elenne valamit tenni?:S
2011. ápr. 14. 15:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen az vagy.


Hol találtál ilyen barátnőt? Nekem is kellene egy! :)


24/L

2011. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!