Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már azt jelenti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már azt jelenti hogy biszex vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

Múltkor átjött hozzám a barátnőm és nagyon unatkoztunk. A barátnőm elkezdett maszturbálni. Alig hittem a szememnek. Vicces volt! Aztán én is elkezdtem és egymás előtt csináltuk. Egy kis idő múlva (már nagyon begerjedtünk)azt mondta feküdjek a hátamra és elkezdett ujjazni engem. Aztán én őt. Aztán az ujjazásból nyalás lett. A végén annyira kifáradtunk ,hogy elaludtunk és egymás karjaiba ébredtünk.

Nem bántam meg ,de még is érzek valami olyat hogy "nem kellet volna". Ez már azt jelenti hogy biszex vagyok? (ha lenne alkalmam megtenném újra!)

L


2011. ápr. 14. 15:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

15:58

de én akár mennyire szeretem és ő a legjobb barátnőm..de akkor is szégyellem magam mert elég fiatal vagyok még és még fiúval se voltam..

2011. ápr. 14. 16:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerezz 1 fiút, ennyi, ő is ki tud nyalni meg ujjazni, meg miegymás... kb ennyit tudsz tenni. Mondjuk nem értem, hogy ujjazott téged ha még szűz vagy, hány éves vagy?
2011. ápr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

szerintem 15-16 lehetsz amúgy.

ez még változhat. de ha nem, akkor meg 'tenni ellene' úgyse tudsz. és nem betegség, de nem is kell elmondanod senkinek. (amúgy a f@sz jobb :))) )

2011. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

attól még hogy ujjazott attól még szűz vagyok...de mind1

mondtam fiatal vagyok..

és igen egy pasi lehet hogy jó lenne..:)

2011. ápr. 14. 16:20
 15/18 A kérdező kommentje:

De én nem szeretnék még szexuális kapcsolatot!Csak hogy most össze vagyok zavarodva..:/

Egyébként amit az utolsó tippelt nem talált..fiatalabb vagyok..:S

2011. ápr. 14. 16:25
 16/18 anonim ***** válasza:
Petting kell neked, ugyanazt végig csinálhatod fiúval is mint amit a baratnőddel csináltál, de azért az elég nem szép, hogy 14 évesen a baratnőddel, ilyesmiket műveltek... Szerintem még korai ebben a korban bármilyen szexuális élmény. 16-17 évesen már sokkal tapasztaltabb az ember és inkább tisztába van a dolgok súlyával szal azelőtt inkább tartóztasd meg magad, de ez az én véleményem, te azt csinálsz amit akarsz.
2011. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ezzel nem bántottál meg senkit.
2011. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez egy élmény volt nektek most, nem feltétlen biszexualitás. Lehet hogy még néhányszor megteszitek, és abba marad. Majd látod hogy alakulsz ah túl leszel pár pasis dolgon is.
2011. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!