Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évvel idősebb idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évvel idősebb idősebb férfibe estem bele?

Figyelt kérdés
Buszsofőr az illető, nem tudom mit tegyek. Próbálom elfelejteni de nem megy. Sajnos nem plátói dologról van szó. Tudnátok ötleteket,tanácsokat adni?
2011. dec. 10. 21:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Uralkodj magadon, ne gyengülj el. Sőt, ne is adj magadnak esélyt rá. Mondd meg neki, hogy nem akarod ezt a kapcsolatot, és utána ne vedd fel a telefonjait.
2011. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mi az ami miatt nem tudod elfelejteni konkrétan? Kinézet,vagy ahogy beszél veled?Gondolom te jol nézel ki,sok mindent nem mondtál neki magadról.Na mindegy,szoval mi a helyzet???hm???
2011. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy ha nem lennék szűz már lefeküdtem volna vele. A szüzesség nem szégyen igaz, de nem is egy kincs amit őrizgetünk a végtelenségig, hogy jajj őt szeretem, de azért annyira nem hogy a szüzességemet is neki adjam, majd a következőt jobban szeretem is majd neki vagy a következőnek stb. Persze most tekintsünk el attól, hogy csak 16 vagy és bőven ráérsz még a szexeléssel. De ne takarózz azzal, hogy azért nem akarsz vele lenni, mert még szűz vagy. Nyilvánvalóan téged a korkülönbség is zavar, különben nem így tetted volna fel a kérdést. Ez nem szerelem, ha az lenne, nem gondolkodnál, hogy megtedd-e vele vagy hogy ő-e az akivel meg akarod tenni, pláne nem jelentenéd ki, hogy nem ő az. Az elején gondolom nagyon is imponált, hogy egy felnőtt férfi érdeklődik irántad, amiért nem is lehet téged hibáztatni, hisz melyik tinilány ne olvadna el tőle, ha egy érett pasi odavan érte. Aztán persze belegondoltál, ahogy komolyodott, hogy mit is jelent ez az egész, mivel jár és hogy te erre még nem állsz készen. Ez jó, mert elég érett vagy hozzá, hogy ezt legalább elismerd, a legtöbben nem tennék. Csak ne áltasd magad, hogy ez a szüzességed miatt van. Találkozz vele még egyszer, valami olyan helyen ahol vannak többen szal ne kettesben, vagy hívd fel és mond el neki, hogy ez az egész neked korai és ne haragudjon, de te erre nem vagy még kész. Ha nem csak kihasználni akart, akkor meg fogja érteni.

20/L

2011. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

22:08

Nem telik el 10 perc úgy hogy ne gondolnék rá. Az érintése, a hangja, a csókja, amikor a szája hozzáér az enyémhez...Ezért nem tudom elfelejteni, folyamatosan eszembe jut a sok baromkodás, beszélgetés, és az előbbiek

2011. dec. 11. 11:31
 15/25 A kérdező kommentje:

22:12

Nagyon jól látod a dolgokat, valóban zavar a korkülönbség is. Az igazat megvallva félek attól, hogy neki csak addig kellenék amíg ágyba nem visz. Érzem, hogy így lenne. És ha én elveszítem, akkor nem egy olyan emberrel szeretném aki csak kihasznál. Amikor az ő járatán utazom, látom azt ahogy flörtölget más lányokkal is és nem féltékenységről van szó(persze az is kicsit) csak innentől nem nehéz kitalálni hogy vajon akkor velem meddig fog törődni

2011. dec. 11. 11:36
 16/25 anonim válasza:
Ha nagyon bejön neked, miért ne tehetnéd meg? Feküdj le vele és felejtsd el. Egy kapcsolat szerintem nem működne köztetek a korkülönbség miatt, de egy jó estét szerezhettek egymásnak. De szigorúan egyet.
2011. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Látod?! épp ez az!! én nem akarom magam valakinek odaadni csak egy estére, hogy jól szórakozzunk
2011. dec. 11. 19:37
 18/25 anonim ***** válasza:
Hát ez biologia és ez kikapcsolja az agyat.Én azt mondom,ha előre látnál jó lenne,de igazából ami megfog benne az nincs meg egy 16 évesbe,de még egy 20 évesbe sem.Most kéne egy varázsló,mert igazábol ez nem veszélyes korkülönbség,csak te vagy nagyon fiatal még.Mindenki írja,amit tanult és tapasztalt,de nincs jó válasz,mert pl én nem vagyok és voltam annak a híve,hogy probáljunk ki sok palit,vagy csajt ez érett felfogásra vallana,de sajnos nem tudni mit hoz a jövő.Sokan az anyagiakra mennek (lányok) a fiuk pedig a fiatalos csajokat tolerálják álltalába.Az idösebb palik érettebbek okosabbak,tudják mit akarsz hallani,de azért viselkedni is tudnak,viszont elgondolkadtató,miért nem a saját korosztályukba keresgélnek.Most rögtön cáfolom is magam,az érettebb nők ki vannak égve,céltudatosak,makacsok,egzisztenciát keresnek.Az ilyen nő nem nagyon kell a férfiaknak,hiszen kodolva az van bennük,hogy ők az irányitók.Szóval nehéz ez,de én azt javaslom,keress inkább egy érettebb gondolkodásu fiatalt,de neked kell döntened.Viszont nagyon ritka az,hogy az első lesz az utolsó,főleg,ha még korkülönbség is van,de mégegyszer,szerintem,nem a korkülönbség a gáz,hanem,hogy te még csak 16 vagy.
2011. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Én is ezen gondolkodtam, hogy talán 5 év múlva másképp lenne.

Csak én tovább szeretnék tanulni és ha esetleg ebből lenne is valami, fősuli mellett nem tudom mennyire működne az hogy közben ő dolgozik...de nem hiszem hogy ebből bármi is lesz

2011. dec. 11. 20:17
 20/25 A kérdező kommentje:
Na szóval teljesen egyetértek veled
2011. dec. 11. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!